Увага! Шановні батьки!

З 01 вересня 2023 року розпочинається навчання в дистанційній формі.

Нагадуємо Вам, що уроки будуть проводитись в онлайні (синхронно з використанням платформи ZOOM; асинхронно, тобто через розміщення відеоінструкцій, презентацій та завдань на платформі Humen, де учень може опрацювати урок у зручний для нього час). Бажано виконувати завдання в той же день з метою уникнення перевантаження і так званих «хвостів». Також зазначимо, що вчитель має педагогічну автономію, але всі прохання батьків будуть взяті до уваги.

Просимо Вас, шановні батьки, допомогти нам, учителям, максимально ефективно організувати освітній процес у дистанційній формі. Для цього важливо передбачити для своєї дитини робоче місце, обладнане інтернетом. У кого двоє й більше дітей і немає можливості розташувати робочі місця дітей у різних кімнатах – скористайтесь навушниками.

Також просимо не нехтувати режимом дня. О 9 годині щодня – Хвилина мовчання. Уроки розпочинаються о 9год.00хв.. (після хвилини мовчання). Заняття будуть тривати відповідно до розкладу дзвінків.

Учителі будуть використовувати різні форми та методи роботи, залучати учнів до різних видів діяльності. Бажано дотримуватися тих самих дій, як і під час очного навчання: прокидатись, вмиватися, одягатися і снідати, щоб о 9.00 вчасно розпочати навчальний день. Усі вчителі на 9.00 вже заповнять свої сторінки чи то посиланнями на ZOOM, чи то асинхронними уроками (яких, сподіваємось, буде небагато).

Наважимося звернути Вашу увагу на таку негативну складову дистанційної форми навчання, як порушення учнями правил академічної доброчесності. Навіть учні, які сумлінно навчаються, інколи перестають звертати увагу на вивчення правил, формул тощо. Гонитва за високими балами іноді призводить до того, що завдання виконує не учень, а батьки або репетитори. Наполегливо просимо всіх попрацювати над дотриманням правил АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ. Це дуже важливо! Не оцінка, а навичка, яка або сформувалась після розв’язання вправ чи завдань, або ні.

Надзвичайно важливим є також процес комунікації. На допомогу всім нам є декілька складових:

 • Це Ваш зв’язок з класним керівником. У разі хвороби дитини або неможливості долучитися до дистанційного навчання дайте про це інформацію. Класний керівник повідомить про це колег.
 • Класний керівник щоп’ятниці (у другій половині дня) для батьків буде проводити Сімейне коло. Онлайн зустріч класного керівника з батьками «Наші успіхи за тиждень», консультації, ділитися рекомендаціями та практичними порадами.
 • Організація освітнього процесу під час дистанційного навчання здійснюється в межах робочого часу педагогічних працівників, тому зворотній зв’язок надаватиметься з 9.00 до 18.00 години даного робочого дня (або на наступний день з часу Вашого звернення). Вихідні та святкові дні не є робочим часом вчителя!
 • Не менш важливим є дотримання правил етикету роботи в режимі дистанційного навчання. Підключаючись до онлайн уроків, зверніть увагу, чи не кричить папуга, чи не гавкає собака, чи наявні інші звукові ефекти, що заважають і відволікають. Допомогти може контроль за режимом роботи мікрофона. Вкотре нагадуємо про навушники. Прослідкуйте, що потрапляє в об’єктив камери. Учитель не завжди може бачити всіх учасників (особливо при використанні функції «Демонстрація екрану»). Обговорюйте уроки з дітьми. Про виявленні фактів порушення етики повідомте класного керівника. Надсилаючи фото письмових робіт, зверніть увагу на якість фото та можливість прочитати файл, надісланий учителю. Бувають ситуації, коли учні здають порожні файли помилково або ж для того, щоб від них відчепилися. Звертайте увагу на час надсилання робіт. Це теж важлива складова як академічної доброчесності, так й етики спілкування.

Маємо надію на успішну нашу співпрацю. Бережіть себе і своїх рідних.

Шановні батьки та учні!

РЕЖИМ РОБОТИ

Миколаївської гімназії52 на період воєнного стану:

 

 • Для учнів 1-9 класів організовано навчання у дистанційному форматі.
 • Уроки під час дистанційного навчання будуть проводитися згідно з чинним розкладом.
 • Уроки розпочинаються о 9.00 год. для учнів 1-9 класів.
 • щопонеділка до початку навчальних занять о 8год.30хв. проводиться тематичне, мотиваційне онлайн Ранкове коло для учнів усіх вікових категорій.
 • Розклад дзвінків:

Щопонеділка:

8.30 – 8.55 – Ранкове коло (5 хвилин перерви)

Хвилина мовчання + 1 ур. – 9.00 – 9.45 (15 хвилин перерви)

2 ур. – 10.00 – 10.45

3 ур. – 11.00 – 11.45

4 ур. – 12.00 – 12.45

5 ур. – 13.00 – 13.45

6 ур. – 14.00 – 14.45

7 ур. – 15.00 – 15.45

 

Вівторок – п’ятниця:

Хвилина мовчання + 1 ур. – 9.00 – 9.45

2 ур. – 10.00 – 10.45

3 ур. – 11.00 – 11.45

4 ур. – 12.00 – 12.45

5 ур. – 13.00 – 13.45

6 ур. – 14.00 – 14.45

7 ур. – 15.00 – 15.45

 • Учителі самостійно визначають режим проведення навчальних занять (у режимі реального часу на платформах Zoom або Google Meet) або у зручний для учнів та вчителя час — на платформі Humen).
 • Усі навчальні матеріали, завдання до уроків, посилання на відео-уроки, інструкції щодо формату проведення уроку, завдання для самостійної роботи та терміни їх виконання будуть надаватися вчителями учням 1-9 класів на освітній платформі Humen.
 • Розклад уроків для учнів 5-9-х буде знаходитися на сайті гімназії.
 • Облік навчальних досягнень учнів проводиться в електронному журналі та на платформі Humen, доступ до якої мають усі діти і батьки учнів.
 • У разі виникнення запитань, у першу чергу, ви можете звернутись до вашого класного керівника – вашого порадника та помічника.

З повагою, адміністрація гімназії.