День безпечного інтернету – Всеукраїнський онлайн-флешмоб освітян

cialis viagra online pharmacy

Учні та вчителі  Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 52 взяли участь у Всеукраїнському онлайн-флешмобі освітян до Дня безпечного інтернету, який відбувся 08 лютого 2022 року з 14:00 до 15:00.

Безпрецедентна подія, під час якої реєструвався рекорд України щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google.

Під час заходу були презентовані можливості цифрових інструментів Google Workspace for Education, переваги використання Google Класів для організації освітнього процесу; посібник із безпеки дітей в Інтернеті.

За підсумками флешмобу кожен учасник отримав цифровий бейдж.

Учні  1-11-х класів з користю відзначили Міжнародний День безпечного Інтернету. Переглядали повчальні  відеоролики  та самостійно  створювали тематичні малюнки, презентації та відеороботи, які опубліковані на онлайн-дошці Padlet.

Вчителі закладу взяли участь в Всеукраїнському онлайн-флешмоб освітян до Дня безпечного Інтернету, виконували цікаві інтерактивні вправи, отримали ряд ресурсів програми безпеки дітей в Інтернеті  та цифровий бейдж участі у заході.

Сделано на Padlet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *