До уваги учнів та батьків!

30.04.2021

         З    05.05.2021 року  учні 1-11 класів навчаються в очному режимі.

Працюємо за планом. Участь у міжнародному проєкті “Традиційні європейські ігри”

28.04.2021


У квітні, за планом міжнародного проєкту навчальної програми Європейської Комісії “Традиційні європейські ігри”, кожна школа вибирає одну популярну дитячу гру в своїй країні, робить відеозапис з її поясненням іншим школам англійською мовою.

Ми вчасно все зробили. До створеного раніше відео оголосили конкурс на краще озвучення правил гри, взяли дозвіл від батьків на публікацію матеріалів, розмістили відео гри спочатку на каналі YouTube, пізніше на платформі eTwinningTwinSpace.

Дякуємо за допомогу учням 3-А та 4-Б класів, учителям Антохіній Н.Г., Мороз А.С., Тимофеєвій Л.В., Курій І.В.

Представник участі у проєкті від школи Кірякова О.М.

Енергоефективна школа

26.04.2021


Продовжуємо впровадження освітнього проєкту «Енергоефективна школа: нова генерація.

Курс за вибором «Мій  енергоефективний будинок»

День ЦЗ у МЗОШ №44

23.04.2021


Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, 23 квітня 2021 року в Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів №44 дистанційно проведено підсумкові заняття в межах Дня Цивільного захисту.

«Життя – це найвища цінність. Бережи його!» – під таким гаслом пройшли заняття.

До Всесвітнього дня Землі

22.04.2021


ХХІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

20.04.2021

        Цього року ХХІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика проходив у форматі Всеукраїнського відкритого марафону.
Учень 8-го класу Миколаївської ЗОШ № 44 Божко Ігор бере участь як фіналіст Марафону з української мови імені Петра Яцика в юрбівці “Українська мова – важлива”. Категорія – декламування власного вірша “Моя зброя”. Просимо підтримати нашого Ігоря за покликанням:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=787756951856005&id=122218175076556

          Ігорю, бажаємо тобі успіху!

Про охорону дитинства

19.04.2021

Відповідно до Закону України „Про охорону дитинства” та з метою якісного реагування на порушення прав та свобод дитини,можливості своєчасного особистого звернення дитини про надання допомоги, покращення обізнаності дітей у зверненні про допомогу, повідомляємо відповідні контакти органів і служб у справах дітей, спеціальних установ та закладів соціального захисту длядітей, до яких  дитина може звернутися особисто за допомогою.

ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БОРОТЬБИ З ДИТЯЧИМ РАБСТВОМ

18.04.2021

“Серед багатьох небезпек, які чатують на підлітків, найстрашніша і найпринизливіша – торгівля людьми”

16 квітня- Всесвітній день боротьби з дитячим рабством.

 Учні нашої школи 8, 9-А та 9-Б класів не зостались осторонь проблеми дитячого рабства і взяли участь в zoom-конференції на тему “Мої знання – моя свобода” спільно з Миколаївським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (спеціаліст з соціальної роботи Бондар Ксенія)та представником Патрульної поліції Зіньковою Оленою. Здобувачі освіти  ознайомились з  переліком найбільш вразливих осіб до торгівлі людьми, ланцюгом торгівлі людьми. Прийняли активну участь в мозковому штурмі “Думки про торгівлю людьми”. Представниця Патрульної поліції, Зінькова Олена, наголосила на відповідальності за даний злочин. Також учням нагадали телефони гарячих ліній з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.
Організатори  надали  корисну інформацію та запроплнували пройти онлайн-квест, щоб підвищити обізнаність українців про правила безпечної подорожі та працевлаштування від Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні.

Матеріали ССД про патронат над дитиною

17.04.2021

Брошура для батьків

ДПА за бажанням: миколаївські одинадцятикласники можуть не складати іспит

16.04.2021


Окрім учнів четвертих та дев’ятих класів у 2021 році зможуть не складати державну підсумкову атестацію і одинадцятикласники.

Таке рішення ухвалила Верховна Рада 13 квітня. Профспілка працівників освіти України Відміна ДПА означає, що ЗНО здаватимуть лише ті учні, які планують поступати у виші. Тим самим країна уникне великого скупчення народу, яке було б у тому випадку, якби ДПА було обов’язкове для всіх.