strongest viagra uk vardenafil cost tadalafil 8 mg cialis ed pill

Переможці ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2019/2020 н.р.

Відділення технічних наук

Секція «Технологічні процеси та перспективні технології» (базовий предмет – фізика)

І місце

Цикало Єлизавета (обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, морський ліцей).

ІІІ місце

Єрощев Дмитро (обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, гімназія №2).

Секція «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження» (базовий предмет – фізика)

Іванченко Ксенія (обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, СЗОШ №22).

Секція «Науково-технічна творчість та винахідництво» (базовий предмет – математика)

І місце

Новицький Володимир (обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, муніципальний колегіум).

Відділення комп’ютерних наук

Секція «Комп’ютерні системи та мережі» (базовий предмет – математика)

І місце

Омельченко Іван (Палац творчості учнів, морський ліцей).

Секція «Технології програмування» (базовий предмет – математика)

І місце

Приходько Олена (обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, гімназія №2).

Секція «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту»

(базовий предмет – математика)

ІІ місце

Гуща Олександр (Палац творчості учнів, морський ліцей).

Секція «Internet-технології та WEB дизайн» (базовий предмет – математика)

ІІ місце

Білань Вікторія (ЗОШ №60).

Відділення математики

Секція «Математика» (базовий предмет – математика)

І місце

Шпилька Владислав (муніципальний колегіум).

Секція «Прикладна математика» (базовий предмет – математика)

І місце

Новицький Володимир (муніципальний колегіум).

Секція «Математичне моделювання» (базовий предмет – математика)

І місце

Дворецька Марія (муніципальний колегіум).

Відділення фізики і астрономії

Секція «Теоретична фізика» (базовий предмет – фізика)

І місце

Майсурадзе Юрій (муніципальний колегіум).

Секція «Експериментальна фізика» (базовий предмет – фізика

ІІІ місце

Пятибратов Максим (морський ліцей).

Секція «Астрономія та астрофізика» (базовий предмет – фізика)

І місце

Деордієв Дмитро (Станція юних техніків, ЗОШ №3).

Секція «Аерофізика та космічні дослідження» (базовий предмет – фізика)

І місце

Соколан Федір (морський ліцей).

Бажаємо подальших здобутків!!!
Дякуємо керівникам закладів освіти, педагогам і батькам за співпрацю та підтримку юних науковців!!!