Навчально-методичний посібник “Запобігання та протидія проявам насильства: діяльність закладів освіти”

Шановні колеги!
Навчально-методичний посібник “Запобігання та протидія проявам насильства: діяльність закладів освіти” (схвалено для використання в закладах освіти Науково-методичною комісією з проблем виховання дітей та учнівської молоді МОН України (Протокол №7 від 16.12.2019 р.).
📖У Посібнику розміщено Навчальну програму «Запобігання та протидія проявам насильства: діяльність закладів освіти» для слухачів очної форми навчання в системі післядипломної педагогічної освіти. Представлено теоретичний та практичний інструментарій з означеної теми.
📖Матеріал Посібника дає відповіді на такі запитання:
– Як організувати діяльність закладів освіти з протидії насильству, жорстокому поводженню, домашньому насильству та булінгу?
– Які алгоритми дій мають бути в зазначених ситуаціях для всіх учасників освітнього процесу?
– Які нормативно-правові документи мають бути в закладах освіти? та багато інших
👩‍🏫👨‍🏫Посібник є незамінним путівником з означених питань для керівників закладів освіти та всіх учасників освітнього процесу.
👧🧑Створіть в своєму закладі освіти безпечне освітнє середовище!
🔗Посібник можна завантажити за посиланням
Видання підготовлене в рамках проєкту «Створення механізму протидії булінгу та насильству у закладах освіти», який здійснюється ГО “Ла Страда Україна» та UNICEF Ukraine за фінансової підтримки Європейського Союзу та у партнерстві з МОН України.