Самоврядування

Самоврядування – це метод організації дитячого колективу, який забезпечує створення взаємин відповідальної залежності в колективі та організаторських рис окремої особистості. Саме за таким принципом працює Рада ескадрильї «Віраж»Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст.№44 .

Цей  навчальний рік традиційно було розпочато з виборів активу класних екіпажів. Відбулися вибори 18 вересня на яких було обрано голову Ради, командирів екіпажів, їх заступників та розподілено доручення по Центрах. До Ради ескадрильї «Віраж» залучили командирів екіпажів та заступників з 5 по 11 класи.  Головою Ради ЛКЕ “Віраж”став учень 9-А класу Трешнюк Андрій.

У Раді діють  Центри : «Знання», «Дисципліни і порядку», «Інформації», «Культури і відпочинку», «Добрих справ», «Спорту і здоров’я», «Трудових справ».

Діяльність учнівського самоврядування  здійснюється за чітко складеним планом засідань учнівської ради та кожного центру самоврядування . Засідання проводяться один раз в тиждень , на яких вирішується  питання підготовки до свят, незадовільного вигляду учнів школи, відвідування школи та безпосередньо питань, пов’язаних з роботою центрів. Рада ескадрильї «Віраж» працює в тісному зв’язку з педагогічним колективом, адміністрацією школи.