Чим живеш, учителю?Сьогодні в нашій школі в рамках проєкту «Демократична школа» відбувся семінар-тренінг «Педагогіка партнерства – ключовий компонент створення демократичного освітнього середовища», який організували і провели координатор проєкту Чебаненко В.В. та практичний психолог Омельченко О.О.
З перших же хвилин робота захопила нас, адже організатори пропонували цікаві вправи, які вимагали від учасників практичних дій. Майже зовсім була відсутня суха теорія, основні поняття ми засвоювали, творчо працюючи.

Учасники семінару підбирали картки, які символізували їхні очікування від заняття, малювали смайлики, намагалися пояснити десятирічній дитині основні принципи демократичної школи, займали позицію щодо рівня демократії в нашій школі, вчилися партнерству.

Ми дискутували, захищали свою позицію, бо на занятті не було байдужих. Цікавою була тренінгова вправа «Знайди доріжку», коли кожен учасник повинен був прокласти вірний шлях до мети в «болоті». Кожен учитель отримав задоволення від змістовної, цікавої роботи.
Дякуємо вам, Валентино Валеріївно та Олено Олександрівно!

Кінаш Н.І.,
вчитель російської мови, учасниця семінару