Осінні канікули пройшли плідно

31.10.2020

Осінні канікули для нашого педагогічного колективу пройшли плідно.

Протягом 27 та 29 жовтня ми знову зустрілись онлайн з тренерами Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа» Альоною Глазковою та Віталієм Гладуном. Як завжди, було цікаво, практично, натхненно. Працюючи на платформі ZOOM, набули навичок роботи з інтерактивними онлайн застосунками, які можна використати під час дистанційного навчання з учнями. Відзвітували про вже зроблені кроки в рамках плану дій. Детально розбирались у громадянських компетентностях і можливостях їх розвитку в учнів силами кожного вчителя та засобами програми. Працювали з рамкою КДК, текстами та візуалізацією окремих демократичних компетентностей, що вже робимо та що ще можемо зробити для їх розвитку.

Другий день виявився більш практичним та творчим: знайомилися з дескрипторами для визначення рівня розвитку демократичних компетентностей. Цікаві мистецькі вправи допомагали співпрацювати в команді та поглянути з іншого боку на взаємини між собою.

Хороші враження отримали від зустрічі з волонтером Jakov Malerius, людиною, яка навчалася в Європі. Його розповідь про освіту за кордоном, Німеччині,  «з перших вуст» дала змогу порівняти роботу українських та європейських учителів. На завершення склали календарний план проведення уроків з використанням вправ програми та визначили особисту зону росту з розвитку демократичних компетентностей.

Дякуємо тренерам за стимулювання, цікавий та корисний досвід. Бажаємо здоров’я у цей складний час.

Шкільна координаторка

Валентина Чебаненко,

вчитель географії

До уваги батьків учнів 1-4 класів!

30.10.2020

Відповідно до рішення Державної комісії ТЕБ і НС від 30.10.2020 про надання дозволу на відвідування здобувачами освіти закладів дошкільної освіти та початкових класів у закладах загальної середньої освіти м. Миколаєва, листа управління освіти Миколаївської міської ради №3583/13.01.01.-08/14 від 30.10.2020, наказу по школі від 30.10.2020 № 159 «Про відвідування закладу освіти учнями початкових класів в умовах «червоного» рівня епідемічної небезпеки» з  02 листопада 2020 року для учнів 1-4 класів освітній процес буде організовано у школі з дотриманням протиепідемічних запобіжних заходів за постійним розкладом уроків та дзвінків відповідно до режиму роботи закладу на 2020-2021 навчальний рік.

Вітаємо переможця Х обласного конкурсу української патріотичної сучасної поезії ім. Валерія Бойченка!

29.10.2020

Цінності – це основа культури народу, нації, суспільства. Народне прислів’я говорить: «Хто любить свій край і народ, той справжній патріот». Вивчення творів сучасних  українських поетів  допомагають в освітньому процесі формувати в учнів любов та повагу до України, рідної мови, природи рідного краю.

Корисною та цікавою для школярів початкових класів стала участь в Х обласному конкурсі  української патріотичної сучасної поезії ім. Валерія Бойченка.

Нікітін Артем, учень 4-А класу , який працює за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»,  за декламацію вірша В. Бойченка «Рідне» нагороджений дипломом ІІ ступеняВідео, яке створив Артем разом зі своєю родиною, наповнює серце почуттям любові до просторів рідної землі, бажанням берегти її та захищати.

Артеме, вітаємо тебе з перемогою! Пишаємося нашим учнем! Дякуємо батькам за сина!

Алла Венгер,
випускниця школи, вчитель-методист

Робити добрі справи – почесно

26.10.2020

“Праця не тільки там, де людина сіє хліб
або садить дерево.
Найбільш тонка, найбільш складна праця,
коли людина приходить до людини,
бачить у її очах, читає “поміж рядків”
її поклик про допомогу.
Ця праця є вищою мірою людського духу”.

Саме такі слова В.О.Сухомлинського хотілось би присвятити людям, які, незважаючи на власні турботи та проблеми, прийшли нам на допомогу:
• оплачено проведення вимірювань опору розтікання на основних заземлювачах і заземленнях магістралей та устаткування; випробування захисних засобів із діелектричної резини (боти і рукавички) на суму 3600 грн.
• оплачено вдруге Інтернет у закладі освіти на календарний рік Державним підприємством «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП» на суму 1800 грн.;
• проведено оплату рахунку на перезарядку вогнегасників (у кількості 25 шт.) Товариством з обмеженою відповідальністю «Імпортстрой» на суму 2033 грн.
Ми вдячні вам!

Переможці, вітаємо вас!

20.10.2020

Про проведення інформаційно-просвітницьких заходів

19.10.2020

На виконання листа управління освіти від 08.10.2020 року №3376/13.01.01-09/14 “Про проведення інформаційно-просвітницьких заходів” у закладі пройшли превентивні заняття.

Зокрема, з метою захисту дітей від сексуальних ризиків в Інтернеті у 6-х класах пройшов урок на тему “#НЕ__ВЕДУСЬ: я знаю, як спілкуватися в Інтернеті”.

Дирда М.П.,

вчитель історії

Олімпійський тиждень у нашій школі

12.10.2020

Відбувся «Олімпійський тиждень» з  5 по 9 жовтня. Хочу зазначити, що всі змагання проходили з дотриманням умов, які вимагає епідеміологічна ситуація під час пандемії COVID-19.

Приємно, що на обличчях дітей під час змагань були радість та воля до перемоги.

Школа відповідального батьківства

11.10.2020

Що б не трапилося у Вашому житті, Ви повинні пам’ятати, що є люди, готові допомогти у вирішенні  проблемних питань.

08.10.2020 року у співпраці з Миколаївським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді фахівцем із соціальної роботи Іванець Ольгою Олегівною були проведені заняття для учнівської молоді старших класів у рамках Школи відповідального батьківства.