З  Новим роком та Різдвом Христовим!

28.12.2019

Шановні колеги, батьки та учні!

        Новий рік та Різдво Христове – з дитинства найулюбленіші щасливі дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікуванням дива й казки.

        Вітаю вас і бажаю, щоб чарівні новорічні дзвони і різдвяні колядки наповнили домівки сміхом і радістю, принесли добро і злагоду.

        Нехай Різдвяна зоря запалить у ваших серцях вогники віри та любові, надії та оптимізму.

        Достатку  у кожну вашу родину! Здоров’я, миру та взаєморозуміння!

       Нехай не покидає Вас та Ваших рідних ласка і благословення Господнє!

      З  Новим роком та Різдвом Христовим!

 З повагою

Галина Харченко

Добрим «Чарівникам» подяка від дітей…

21.12.2019

       Дуже приємно, що у наш нелегкий час є люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. У народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина. І доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає.

       Як приємно, що є люди, які для школи, наших учнів, так багато роблять. Ми вдячні вам! Ви – дійсно справжні «Чарівники»:

Шановні наші «чарівники»!

       Вдячні всім вам за підтримку та надану допомогу. Ми пишаємося, що ви у нас є.

Українська пісня – душа народу (фінал загальношкільного міні-проєкту «Пісенна Україна» в межах міського освітньо-просвітницького проєкту «Десять цінностей сьогодення»)

20.12.2019

Нині, мабуть, мало хто може уявити, що співали наші бабусі й прабабусі,  дідусі й прадідусі у молоді літа. Але народні традиції передавались через пісню і збереглись упродовж віків.

У ході підготовки до проведення міні-проєкту «Пісенна Україна», який сприяв формуванню в учнів загальнолюдських, національних, морально-етичних цінностей, учні не лише дослідили  особливості виконання народної пісні регіонів України, а й розучили один із творів народної творчості.

Приємно зазначити, що учасниками стали не лише школярі, а й батьки, які підтримали дітей навіть на сцені.

    Вокальні дані, артистизм, виразність, оригінальність представлення, відповідність сценічного костюму тематичному образу твору на різному рівні   продемонстрували всі учасники заходу.

Прес-центр школи

Добра справа на Миколая

16.12.2019

          Так не вистачає теплих слів, уваги у нашому повсякденному житті… Напередодні новорічних та різдвяних свят учні нашого навчального закладу взяли участь в акції «Подарунки на Миколая».

         Привітали з Днем Святого Миколая військовослужбовців, які несуть службу в зоні ООС.

         Святий Миколаю! Нехай здійсняться найзаповітніші бажання наших воїнів…

Прес-центр школи

Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай

13.12.2019

       Виховання правової культури починається з дитинства, тому заходи до Всеукраїнського тижня права не пройшли осторонь початкових класів.

       Учні ознайомилися  з  основними правами та обов’язками під час вирішення проблемних ситуацій; училися захищати себе при порушенні їхніх прав; взяли участь у рольовій грі «Казкові герої та порушення прав»; переглянули цикл мультфільмів про права дитини і обговорили, які ж саме права мають діти.

Наталя Самойленко,

класний керівник 4 – А класу

Мережева форма в освітньому процесі

12.12.2019

          Термін «мережева освіта» тісно пов’язаний із поняттям «горизонтальних зв’язків». Це явище не нове для України, адже чимало шкіл, зокрема і наша, практикують співпрацю з бібліотеками, музеями, промисловими підприємствами, ВНЗ, де для учнів проводять екскурсії, тренінги та практичні заняття.

          Стало вже традицією проведення заходів на базі філії № 14 міської бібліотечної системи. Ось і зараз правовий практикум «Територія прав людини» (до Дня прав людини) не залишив байдужим нікого з присутніх.

          Спасибі Вам, Людмило Антонівно, Олено Сергіївно, за сприяння у проведенні Всеукраїнського тижня права.

Прес-центр школи

Інтернет-урок права «Молодіжна правнича платформа – впевнена позиція на юридичному полі»

11.12.2019

          Школярі  11 грудня взяли участь у відкритому інтернет-уроці права на тему «Молодіжна правнича платформа – впевнена позиція на юридичному полі», який  проходив у форматі веб-конференції (Всеукраїнський тиждень права).

           Розглянули актуальні питання сьогодення – закон на захисті прав неповнолітніх; правові протидії булінгу; залучення молоді до забезпечення правопорядку.

Прес-центр школи

Екскурсія до Корабельного районного центру зайнятості (Всеукраїнський тиждень права)

10.12.2019

           Освітній процес – не лише в стінах школи, а й за її  межами.

           В рамках проведення Всеукраїнського тижня права старшокласники нашого закладу відвідали Корабельний районний центр зайнятості. Екскурсія –  корисна та пізнавальна.

           Дякуємо працівникам центру зайнятості за співпрацю.

Прес-центр школи

Ігоре, вітаємо тебе з перемогою!

09.12.2019

      Божко Ігор, учень 7 класу Миколаївської ЗОШ №44, посів у ІІІ (обласному) етапі  Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка ІІІ місце.

      Молодець! Ми пишаємося нашим учнем!

      Спасибі велике батькам за  виховання сина!

Ділимося досвідом

06.12.2019

“Не буде вогника у Вас –

Вам ніколи не запалити його в інших”

В.О.СУХОМЛИНСЬКИЙ

         Формування в учнів умінь інтерактивної комунікації, партнерства і критичного мислення – одне з головних завдань Нової української школи. З метою забезпечення професійного зростання вчителя, відбулося засідання педагогічної ради на тему: «Розвиток критичного мислення на уроках як засіб формування компетентного випускника».

            Педагоги ділилися досвідом роботи щодо форм, методів та прийомів розвитку критичного мислення, використання інноваційних технологій під час освітнього процесу, взаємодії у системі партнерства «вчитель – учень».

Прес-центр школи