Підсумки проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у МЗОШ № 44 «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня»

06.11.2019

Першого жовтня традиційно розпочався Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек – 2019. Цього року він проходив під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».

Відкриття місячника відбулося із запрошення «Зроби добру справу – запроси друга до бібліотеки». І протягом дня провели День відкритих дверей.

З радістю зустрічали першокласників. Для них, в ігровій формі був проведений бібліотечний урок «Знайомство з бібліотекою. Посвята в читачі».

Такі заходи, як: дублер-шоу «Бібліотекар на час» (бажаючі змогли спробувати себе у ролі бібліотекаря), фотокрос  «Моє хобі-читання», смайлопитування «Якою Ви бачите сучасну шкільну бібліотеку?», – надовго запам’яталися учням.

Для вихованців групи продовженого дня  була проведена екскурсія-подорож «Казковий світ бібліотеки».

Діти відвідали ще й філію № 14 міської бібліотечної системи в мікрорайоні Кульбакіне. У них залишилися найяскравіші враження від цієї подорожі.

Протягом місяця проходила благодійна акція «Книжка у подарунок бібліотеці». В акції взяли участь і наші батьки, які дарували книги для учнів старшої вікової категорії.

В рамках Всеукраїнського місячника була проведена робота щодо закупівлі нових книг за кошти зданої макулатури на 2 тис. гривен. Бібліотечний фонд поповнився ще на 41 примірник. А в День нової книги пройшло знайомство саме з цим надходженням.

Конкурс-виставка малюнків «Бібліотека очима дітей» надихнув школярів на створення маленьких шедеврів, де діти намалювали бібліотеку, як простір можливостей кожного учня.

Підводячи підсумки проведеної роботи, хочу подякувати учням, батькам та вчителям,  які взяли  активну участь у бібліотечних заходах.

Тетяна Польська, завідувач бібліотеки