Вітаємо учнів МЗОШ №44 – переможців міських предметних конкурсів та олімпіад:

29.11.2019

     а також посів  у  ІІ (міському)  етапі XХ  Міжнародного  конкурсу  з української мови імені Петра Яцика ІІ місце;

                    Дякуємо дітям, батькам, учителям! Бажаємо успіхів та наступних перемог!

ВІТАЄМО!!!

28.11.2019

          Педагогічний та учнівський колективи вітають учителя історії нашої школи Салогуба Павла Вікторовича з перемогою, І місцем в обласних змаганнях з боксу, які відбулися в Одесі, у спорткомплексі «Брати».

Прес-центр школи

Благодійна акція «Назустріч мрії»

27.11.2019

Дякуємо нашим школярам та батькам, які долучилися до благодійної акції «Назустріч мрії».
3000 гривень перераховано на лікування (необхідна складна операція) для учня 5-Б класу Шилякіна Д.
Просимо допомогти всіх, кому не байдужа доля хлопчика. Реквізити банку.

Центр інформації
льотно-космічної ескадрильї «Віраж»

Оберіг для воїна-захисника (виготовлення вишиваних оберегів-шевронів)

25.11.2019

  Із вдячністю та щирими побажаннями швидкого повернення живими та здоровими, учні закладу  долучилися до проведення міської акції «Запали надію в серці».

     Нехай дитячі роботи подарують надію, зігріють серця наших захисників.

Прес- центр школи

«Чорна тінь голодомору» (вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.)

22.11.2019

“Згадайте нас – бо ми колись жили.

Зроніть сльозу, і хай не гасне свічка!”

Є події, які залишають глибокий слід у душі…

1933-й рік… найчорніший час в історії України. У світі не зафіксовано такого голоду, як той, що випав на долю нашого народу.

До сліз пройнялись учні школи від побаченого і почутого під час заходу з вшанування пам’яті жертв Голодомору –  реквієму «Чорна тінь Голодомору», який підготував та провів учитель історії Салогуб П.В.

Тривожною була хвилина мовчання, яка супроводжувалася акцією «Свічка пам’яті людської». Того ж дня учні школи долучились до благодійної акції «Незабудки пам’яті». Діти робили маленькі квіти та прикріплювали їх до пам’ятного знаку Голодомору.

Салогуб П.В.

Божко Н.В.

Гідні бути українцями

21.11.2019

Бо де нема святої волі,

Не буде там добра ніколи

 Тарас Шевченко

«Гідність та свобода для українців – це не просто слова, для нашого народу –  це сенс життя протягом усіх віків. Це – боротьба за свою землю, за самостійність, за незалежність», – такими  словами розпочався виховний захід до Дня Гідності та Свободи.

Під час інтелектуальної гри «Гідні бути українцями» старшокласники ще раз довели, що і молодь може  виборювати для себе та наступних поколінь те життя, якого варта.

Прес-центр школи

Твій друг – безпечний рух! (Тиждень безпеки дорожнього руху в школі)

15.11.2019

У рамках тижня безпеки дорожнього руху в школі проведено такі заходи: єдиний національний урок «Безпечна країна», конкурси малюнків «Безпека пішохода» та «Безпека пасажира», виступ шкільного гуртка «Юних інспекторів руху». Це сприяло розвитку практичних навичок, поглибленню знань у сфері дорожньої безпеки.

Прес-центр школи

Підсумки проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у МЗОШ № 44 «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня»

06.11.2019

Першого жовтня традиційно розпочався Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек – 2019. Цього року він проходив під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».

Відкриття місячника відбулося із запрошення «Зроби добру справу – запроси друга до бібліотеки». І протягом дня провели День відкритих дверей.

З радістю зустрічали першокласників. Для них, в ігровій формі був проведений бібліотечний урок «Знайомство з бібліотекою. Посвята в читачі».

Такі заходи, як: дублер-шоу «Бібліотекар на час» (бажаючі змогли спробувати себе у ролі бібліотекаря), фотокрос  «Моє хобі-читання», смайлопитування «Якою Ви бачите сучасну шкільну бібліотеку?», – надовго запам’яталися учням.

Для вихованців групи продовженого дня  була проведена екскурсія-подорож «Казковий світ бібліотеки».

Діти відвідали ще й філію № 14 міської бібліотечної системи в мікрорайоні Кульбакіне. У них залишилися найяскравіші враження від цієї подорожі.

Протягом місяця проходила благодійна акція «Книжка у подарунок бібліотеці». В акції взяли участь і наші батьки, які дарували книги для учнів старшої вікової категорії.

В рамках Всеукраїнського місячника була проведена робота щодо закупівлі нових книг за кошти зданої макулатури на 2 тис. гривен. Бібліотечний фонд поповнився ще на 41 примірник. А в День нової книги пройшло знайомство саме з цим надходженням.

Конкурс-виставка малюнків «Бібліотека очима дітей» надихнув школярів на створення маленьких шедеврів, де діти намалювали бібліотеку, як простір можливостей кожного учня.

Підводячи підсумки проведеної роботи, хочу подякувати учням, батькам та вчителям,  які взяли  активну участь у бібліотечних заходах.

Тетяна Польська, завідувач бібліотеки

Подяка школі від МБФ “Сильні Духом” 

05.11.2019

Добрий день.

Дякуємо Вам за участь у щорічній благодійній акції “Назустріч мрії” та за увагу до дитячої реабілітації.

31 Жовтня 2019 року на рахунок МБФ “Сильні Духом”  надійшов благодійний внесок 5508,7 грн. (п’ять тисяч п’ятсот вісім гривень, 70 копійок)   від Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №44 Миколаївської міської ради Миколаївської області.

Звіт про надходження (http://siladuha.org/main/uk/)  та використання (http://siladuha.org/main/uk/nashi-resultati/finansovij-zvit) коштів ми оновлюємо кожного місяця.

З повагою і вдячністю МБФ Сильні Духом.

МБФ «Сильні Духом»

Київ вул.Обсерваторная, 25

Тел.:(067)340-18-33, (044) 360-02-45.

Viber: (073) 340-18-33

www.siladuha.org

ДИТЯЧІЙ РЕАБІЛІТАЦІЇ В УКРАЇНІ БУТИ!!!

Третьокласники відвідали Миколаївську астрономічну обсерваторію

04.11.2019

Доброю традицією для учнів Миколаївської загальноосвітньої школи №44, які навчаються за науково-педагогічним проектом «Інтелект України», стало відвідування місць, де можна цікаво, а також пізнавально і корисно провести час.  У першому  класі школярі провели екскурсію до музею цікавих наук у місті Одесі, у другому – до Миколаївського краєзнавчого музею.

31 жовтня 2019 року третьокласники разом з батьками відвідали одну з найстаріших обсерваторій Східної Європи – Миколаївську астрономічну обсерваторію, де познайомились з історією астрономії, астрономічними приладами, спостерігали у телескоп тіла Сонячної системи.

Учні отримали багато позитивних емоцій та нових знань!

Алла Венгер, класний керівник 3-А класу