У нашому серці – вічно і поіменно

25.10.2019

Той час настав, прийшла година,

ознаменована пора,

коли воскресла Україна,

мов цвіт, на берегах Дніпра

 

Традиційно щороку учні, вчителі школи, Рада ветеранів, громадськість мікрорайону приходять до пам’ятника загиблим воїнам-визволителям станції Кульбакине,  щоб вшанувати пам’ять  героїв. Сьогодні – мітинг «У серці
народу – вічно і поіменно», присвячений 75-й річниці визволення України від нацистських окупантів.

Ми пам’ятаємо про священний подвиг наших земляків і відзначаємо цей день як символ радості і скорботи, пам’яті і безсмертя, як символ єдності народу, який ціною власного життя захистив нашу рідну землю – Україну.

Педагог- організатор Божко Н.В.

Шкільна бібліотека поповнила свій фонд сучасною українською книгою

23.10.2019

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходить під гаслом  «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня», була проведена робота щодо придбання (закупівлі) нових книг за кошти, отримані від макулатури, яку збирали учні закладу. Шкільна бібліотека поповнила свій фонд сучасною українською книгою на 41 примірник (2 тис. грн.).

Польська Т.М., завідувач бібліотеки

Книга – незгасимий смолоскип неосяжного світу

20.10.2019

17 жовтня бібліотека № 14 мікрорайону гостинно зустріла найменших учнів Миколаївської ЗОШ № 44.

На дітей чекала мандрівка бібліотекою,  виставка дитячих книжок, вікторина «Чи знаємо ми казки?», конкурс «Ми малюємо казки», відеоперегляд мультиків.

Працівники бібліотеки подарували школярам цікаві та незабутні враження. Маленькі читайлики були у захваті від книжкового розмаїття.

Дементьєва Л.С.,

вихователь ГПД

Акція «Зелене подвір’я: посади дерево, кущ, квітку!»

16.10.2019

У цьому заході взяли участь учні, батьки, вчителі, технічні працівники навчального закладу. Приємно, що ініціатор ідеї – ГО «Крила», серед якої випускники школи. Саме вони подарували нам 100 саджанців троянд.

Дякуємо всім!!!

Місайлов М., учень 11 класу