Руху правила єдині – поважати їх повинні!

22.09.2019

19 вересня  2019 року в Миколаївській загальноосвітній школі №44 відбулася зустріч учнів молодших класів з інспекторами зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Миколаївській області –  Зіньковою Оленою, Хитько Анною, Яковенко Юлією.

         Працівники поліції підготували змістовну та цікаву бесіду з базових знань правил дорожнього руху, розповіли про безпеку на дорозі, познайомили учнів з найбільш уживаними дорожніми знаками. Практично продемонстрували, як правильно переходити перехрестя, на що необхідно звертати увагу в першу чергу.

         Школярі подякували гостям та  пообіцяли дотримуватися правил безпечної поведінки на дорозі.

Педагог-організатор

 Зінов’єва М.С.

Чергування юних інспекторів руху. Рейд «Пішохідний перехід» (фоторепортаж події)

16.09.2019

З 20 серпня 2019 року по 20 вересня 2019 року  в Миколаєві, як і по всій Україні, розпочались профілактичні заходи “Увага! Діти – на дорозі!”. Учнівське самоврядування разом з учнями шкільного загону юних інспекторів руху «Світлофор» чергували на пішохідному переході біля школи, роз’яснювали правила переходу дороги.

 Мета рейду «Пішохідний перехід» –  попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму та виявлення порушників Правил дорожнього руху. Учасникам пішохідного руху вручено пам’ятки з Правил дорожнього руху.

Шановні батьки! Безпека Ваших дітей, насамперед, залежить від вас. Нагадайте дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі. Пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. Будьте прикладом для ваших дітей!

Дорогі учні! Неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху, адже найцінніше – це ваше життя!

Члени гуртка ЮІР,

педагог-організатор Зінов’єва М.С.

Ура! Олімпійський тиждень…

15.09.2019

У нашій школі, в рамках щорічного Олімпійського тижня відбулася цікава навчально-пізнавальна гра-квест «Олімпійська висота». Гуманістичні ідеали олімпізму,  культура здорового способу життя, всебічний розвиток особистості – ось головна мета спортивного заходу.  Змагання учнів 5-7 класів відбулися в атмосфері захоплення, загальної ейфорії та позитивних емоцій!

Палій Л. М., вчитель фізкультури,

старший учитель

Еко-патруль Миколаївської ЗОШ № 44 в дії! «Тренінг правильного сортування відходів для молодших школярів»

11.09.2019

Представники учнівського самоврядування школи стали  ініціаторами проведення тренінгу правильного сортування відходів для учнів, учителів та батьків.

11 вересня 2019 року командир учнівського самоврядування Трешнюк Андрій та його заступник Місайлов Максим, учні 11-го класу, розробили та провели тренінг для учнів 4-х класів, під час якого школярі:

– отримали навички правильного сортування відходів (безпосередня участь у сортуванні);

– навчилися бережливо ставитися до навколишнього середовища.

Закликаємо вас бути екологічно-свідомими!

Голова еко-патруля Місайлов М.,

педагог-організатор Божко Н.В.

Мандрівка «Нові пригоди у Країні знань»

02.09.2019

Розквітають посмішки навколо,

Радісно луна веселий сміх.

Це моя найкраща в світі школа

Зустрічає школярів усіх.

 

Перше вересня – це свято, насамперед, для тих, хто вперше у житті переступає поріг школи, – першокласників.

Нова українська школа – безмежний простір дитячих мрій , доброти, радості, безтурботного щастя  та веселих пригод. Сьогодні наші маленькі друзі вирушають у першу шкільну мандрівку Новою українською школою.

Сьогодні випускники, учні 11-го класу, востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб учитися і працювати, щоб іти дорогами праці й звитяги, дорогами своїх батьків та дідів, і торуватимуть власні шляхи, щоб творити свою Державу.

Тож хочеться побажати: «Не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайте свої таланти, творчість, здібності.  Учіться бути мудрими, добрими і людяними. Виростайте справжніми людьми!»

 Прес-центр школи