Чим живеш, учителю?

26.11.2020Сьогодні в нашій школі в рамках проєкту «Демократична школа» відбувся семінар-тренінг «Педагогіка партнерства – ключовий компонент створення демократичного освітнього середовища», який організували і провели координатор проєкту Чебаненко В.В. та практичний психолог Омельченко О.О.
З перших же хвилин робота захопила нас, адже організатори пропонували цікаві вправи, які вимагали від учасників практичних дій. Майже зовсім була відсутня суха теорія, основні поняття ми засвоювали, творчо працюючи.

Всеукраїнська акція” 16 днів проти насильства” розпочата.

24.11.2020

В межах Всеукраїнської акції ” 16 днів проти насильства” в питаннях і відповідях, з дотриманням норм епідеміології ситуації, відбулась зустріч з представниками поліції.

Інспектори відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Миколаївській області Зінькова О.О., Павлова А.А, Яковенко Ю.В., Федоров О.В. розповіли дітям не лише про види насильства, алгоритм звернення по допомогу, відповідальність за вчинення насильницьких дій , а й  зворушливі історії з історії виникнення названої акції.

Висловлюємо щиру подяку органам правопорядку за співпрацю у вихованні сучасної молоді.

План заходів з проведення щорічної акції «16 днів проти насильства»

23.11.2020

План заходів з проведення  щорічної  акції «16 днів проти насильства» з 25.11.2020 по 10.12.2020

Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації

22.11.2020

18 листопада відзначається Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.

Сексуальна експлуатація та сексуальне насильство щодо дітей є порушенням прав дітей, що завдає довготривалих та згубних наслідків на все їхнє ЖИТТЯ.

Крім того, щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» з нагоди відзначення 25 листопада – Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками;

1 грудня – Всесвітнього дня боротьби із СНІДом;

2 грудня – Міжнародного дня боротьби за скасування рабства;

6 грудня – річниці з дня «Монреальської різанини»;

10 грудня – Міжнародного дня прав людини.

Співпраця з громадою мікрорайону

20.11.2020

Классная  аллея из 20 каштанчиков и заявка на новую хорошую традицию появилась сегодня в нашей 44 школе. Недавно в школе полностью доделали забор по периметру, убрали строительный мусор и образовался пустырь возле стадиона.

 Логичное желание школы закрыть пустырь деревьями. Крила предложили провести акцию. Высадить деревья по количеству выпускников этого года и посвятить аллею этому выпуску. Всего на ней высадили 20 деревьев – 18 для школьников, 1 для классного руководителя и 1 планировалось для мэра, так как отличные каштанчики от Зеленхоза приехали в нашу школу благодаря Александру Сенкевичу.

«Світ починається з мене» (захід до Дня толерантності в МЗОШ № 44)

17.11.2020

Міжнародний день толерантності відзначається 16 листопада в усіх країнах світу. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО, проголошеному в Декларації принципів терпимості. У документі зазначено про рівність усіх людей, незалежно від їхньої віри, етнічної належності чи кольору шкіри.     

Дітей  варто вчити не просто бути «такими, як усі», а, поважаючи інших, висловлювати свою точку зору та відстоювати власну позицію.

Цьому і був присвячений захід, який провели педагоги-організатори Бачкала О.В і Потапова А.Г.  Ігрова програма «Світ починається з мене» сприяла формуванню в учнів ціннісного ставлення до себе та людей, що оточують їх. Молодші школярі краще зрозуміли поняття «толерантність».

Учнівське врядування 

Демократичної республіки Хогвартс

Онлайн-тренінг «Учнівське самоврядування». Програма«Демократична школа»

16.11.2020«Вчасно і доречно», – саме так хочеться сказати про тематичні шестиденні онлайн-тренінги «Учнівське самоврядування», які відбулися з 3 по 12 листопада 2020 року за Програмою «Демократична школа» для 16 шкільних команд, серед яких була і наша школа. Вчасно і доречно, бо саме зараз розпочали реорганізацію учнівського самоврядування, обговорювали статут, правила для учнів. Актуальні питання щодо нової Демократичної Республіки Хогвартс (таку назву обрали учні):

Як зробити учнівське самоврядування дієвим для розвитку демократичної школи та включення у суспільне життя?

Як формувати структуру учнівського самоврядування та розробляти необхідні процедури, планувати роботу, інші організаційні аспекти?

Як сформувати навички співпраці у команді, розуміння своєї ролі у процесі самостійного прийняття рішень, покращити комунікаційні навички?

Підсумки районного етапу обл конкурсу творчих робіт «Я – патріот України».

15.11.2020

До уваги!

13.11.2020

Повідомляємо, що з 16.11.2020 року  освітній процес у МЗОШ № 44 здійснюватиметься у звичайному режимі.

Нагадуємо про необхідність дотримання вимог постанови головного державного санітарного лікаря України  від 22.08.2020 № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

До уваги батьків майбутніх першокласників!

12.11.2020

Батьківські збори для батьків майбутніх першокласників відбудуться 17.11.2020 року, у вівторок, о 17.00, в онлайн-режимі на платформі Zoom.

Адміністрація школи