Участь у проєкті «Енергоефективні школи: нова генерація»

23.09.2021

Поздоровляємо учнів 5-Б, які нагороджені дипломами за участь в проєкті” Енергоефективні школи: нова генерація”. Ще в минулому навчальному році під керівництвом вчителів Антохіної Н.Г. та Кірякової О.М. вони пройшли інтерактивний курс “Мій енергоефективний будинок”. А підсумки роботи підведені зараз. 

Найкращі результати показала Іванцова В. Вона нагороджена  ще й цінним призом.

Долучайтесь  до навчання енергетичної грамоти!

І знову вибори…

20.09.2021

Так як президентом  Демократичної республіки ” Хогвартс” в минулому році стала випускниця школи,то цьогоріч знову довелось вибирати.

     Свої кандидатури на посаду президента подали четверо учнів: Ступчук Валентина (8-Б клас), Розумовська Ліза (8-Б клас), Урсул Яніна (8-А клас),  Божко Ігор (9 клас). Протягом тижня кандидати вели агітацію, намагаючись довести до кожного виборця свою програму, план дій на найближчий час. Кожен хотів переконати в тому, що саме він зможе зробити шкільне життя більш цікавим і змістовним.

Взяли участь в міжнародній екологічній акції

19.09.2021

Учні закладу  приєдналися до екологічної акції, що ініційована громадською організацією«Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine».

Діти разом з педагогами прибирали територію біля школи, сортуючи сміття. Після виконаної роботи, зробили висновок, що тільки разом ми збережемо навколишнє середовище, що необхідно проводити роботу з виховання екологічної культури не лише серед дітей, а й дорослих.

Ми повинні бути єдиними в спільному прагненні до кращого майбутнього.

Дирда М.П., вчитель історії та права

Тематичний захід вересня

17.09.2021

16 вересня на шкільному стадіоні відбувся шкільний тематичний захід  вересня – «Хто зі спортом дружить, той здоров’я береже!». Сьогоднішні змагання допомогли учням стати сильними і мужніми. Кожен, хто був учасником або вболівальником, отримав заряд бадьорості й зміцнив своє здоров’я. Результати змагань свідчать про те, що всі діти дружать з фізкультурою та спортом, готові дбати про навколишнє середовище. Бажаємо всім здоров’я та добра! До нових зустрічей.

Відповідальні Трешнюк М.П., Манєєва С.В.

Твоя безпека – в твоїх руках!

11.09.2021

У закладі триває місячник безпеки дорожнього руху “Увага! Діти
на дорозі!”.

З використанням світловідбиваючих жилетів, якими нагороджена команда школи за участь у «Хештег-МарафоніSafetyChallenge#Love30»з безпеки дорожнього руху,старшокласники стежать за правильним переходом дороги учнями початкової школи. При цьому і самі краще засвоюють прописні істини уважного пішохода.

Батьки теж не стоять осторонь. За графіком виходять чергувати, спостерігають не лише за малими пішоходами, а й за виконанням ПДР автолюбителями.

Прес – служба закладу

Дню міста Миколаєва присвячуємо

09.09.2021

Формування культури та навичок здорового способу життя – одне з важливих завдань сучасної школи. Саме тому до Дня міста Миколаєва в закладі проведено велоестафету.

Для безпечного проведення заходу ми запросили представників патрульної поліції разом зі шкільним офіцером Зіньковою О.О., яка нагадала правила поведінки не лише для  велосипедистів.   

Прикрашенням естафети, наочним посібником у проведенні заходу стали світловідбиваючі жилети, якими нагороджена команда закладу за участь у   «Хештег-Марафоні #SafetyChallenge#Love30»з  безпеки дорожнього руху.

Прес – центр 

Перший дзвоник пролунав

03.09.2021

Свято Першого дзвоника   ми присвятили 30 річниці Незалежності України і  тим, хто в цей день вперше ступив на шкільне подвір’я –     гамірливому і непосидючому поповненню – першокласникам. 

У розважальній програмі взяли участь «магістри наук», які привітали       юних отроків в храмі науки, зачитавши  Указ її «королівської величності – цариці наук». « Блогери» влаштували пісенно – танцювальний  батл. А спонсори дійства – дев’ятикласники, вручили малюкам приз глядацьких симпатій.

Дякуємо!

11.08.2021

              Класний керівник 7-Б класу Мороз А.С. висловлює щиру подяку батькам за активну участь у ремонті кабінету № 308 та його підготовку до нового 2021-2022 навчального року.

            “Щиро дякую за плідну роботу щодо покращення умов для навчання та виховання наших дітей. Особливо хочу відмітити та подякувати найактивнішим батькам: Кучеренко С. В. та Наумовій Г.Г.”

           Дякую за вашу працю, розуміння та небайдужість.

З повагою Мороз А.С.

З Днем молоді!

27.06.2021

Привітання можна побачити, натиснувши тут

Свято останнього дзвоника!

07.06.2021


Промайнув  ще один навчальний рік у незвичних умовах…

І свято Останнього дзвоника спланували, щоб уникнути скупчення людей…