Разом з мамою – на старт!

05.03.2021

3 березня 2021 р. у нашій школі № 44, у веселій та дружній атмосфері, відбулися традиційні змагання «Разом з мамою – на старт!». Дві команди, учні 5-х класів зі своїми мамами, взяли участь у цікавих спортивних конкурсах, що сприяли розвитку командного духу, кмітливості, витривалості та підвищенню рівня фізичної підготовки. Це сприяє зміцненню партнерських відносин у межах Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа».

А конкурси були дійсно цікаві: «Біжи обережно», «Змійка», «Біг в обручах парами», «Влучити в ціль», «Посади картоплю», «Впізнай своїх дітей», «Кегельбан», «Кульковий феєрверк».

«Парад» інтегрованих уроків на запрошення колег продовжується в Миколаївській ЗОШ № 44

04.03.2021

Шановний читачу, ти можеш щиро позаздрити учням 4-Б класу, бо вони вчора на уроці «Я у світі» подорожували країнами-сусідами нашої держави. На дошці – стрічка часу – графічне зображення руху від минулого до сучасного і майбутнього (вправа «Стрічка часу» з «Тулбоксу»).

Учні побували у Словаччині, Польщі, Білорусії. Супроводжувала їх учителька Колодій О.В. Енергійна, запальна, вона вела дітей містами спочатку України, а потім…

Інтегрований урок у Миколаївській ЗОШ № 44

03.03.2021

Що може об’єднувати англійську мову з образотворчим мистецтвом?
Учителі Тимофеєва Людмила, вчитель англійської мови, та Гарус Тетяна, вчитель образотворчого мистецтва, змогли на одному інтегрованому уроці у 5-Б класі поєднати ці два предмети з теми: «Природа. Погода і одяг».

З метою релаксації, щоб зняти напруження, викликати позитивні емоції, вчитель провела вправу «Дерево Блоба» з «Тулбоксу».

П’ятикласникам особливо сподобалися різноманітні вправи та завдання з картками, роздатковим матеріалом, що проводилися в ігровій формі: гра «Склади речення за допомогою Лего», «Що зображено на цій ілюстрації?». Учні будували діалоги, вивчали нові слова і перекладали текст.

Вітаємо!!!

02.03.2021

Наумову Карину, ученицю 6-Б класу, яка посіла ІІІ місце у міській виставці-конкурсі іграшок та сувенірів «Новорічні та Різдвяні фантазії», за роботу «Зимова казка» (керівник Бачкала О.В.).

Нагороджено грамотою управління освіти Миколаївської міської ради.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

01.03.2021

Просимо надати заяви про зарахування до 1 класу.

Продовжується «парад» інтегрованих уроків на запрошення колег

28.02.2021

26 лютого інтегрований урок біології і фізики з теми «Зорова система» проводили вчителі Петренко Олена та Чесаліна Наталя. Запрошені на урок колеги отримали велике задоволення, спостерігаючи за роботою учнів 8 класу.

Цифровий диктант на початку уроку дав змогу вчителю біології перевірити раніше вивчений матеріал учнями.

А далі… Це був урок активної праці учнів – лабораторного дослідження в групах: «біологи», «окулісти», «фізики». Дослідники збирали модель ока, пояснюючи функції кожного елементу, досліджували явище жовтої та сліпої плями, акомодації, використовуючи для цього спеціальні картки. Вчитель фізики пояснила оптичну систему ока, повторили про кришталики, а про вади зору розповіли учні з групи «Окулісти». Урок був тісно пов’язаний з життєвими ситуаціями, адже мова йшла про здоров’я кожного із нас.

На етапі рефлексії було проведено вправу «Павутиння життя» з «Тулбоксу».

Восьмикласники та запрошені вчителі взяли для себе багато повчального та корисного з уроку.

Наталія Кінаш,
учитель-філолог, старший учитель

Інтегрований урок історії та мистецтва

27.02.2021

Історія України – це такий навчальний предмет, з яким може інтегруватися будь-який інший предмет освітньої програми. Молодий учитель історії Салогуб Павло свій урок провів разом з учителем мистецтва Гарус Тетяною.

І це зрозуміло, бо тема уроку в 9-А класі – «Українське образотворче мистецтво та архітектура в другій половині XIX – початку XX століття».

Розпочався урок з експрес-опитування «Впізнай стиль». На екрані – відомі архітектурні споруди. Діти визначали стиль кожної із них.

Триває «парад» інтегрованих уроків на запрошення колег

26.02.2021

25 лютого 2021 року учнів восьмого класу під час уроку надихали на активну співпрацю педагоги Чебаненко В., вчитель географії, та Клименко О., вчитель української мови і літератури. Тему уроку географії: «Використання та охорона ландшафтів України. Шлях до волі» було інтегровано з твором М.Коцюбинського «Дорогою ціною». Герої повісті Остап і Соломія, виборюючи волю, пройшли нелегким шляхом через значну територію України. Автор яскраво описує пейзажі, що дає можливість учням чітко уявити особливості природних ландшафтів нашої країни: степові, плавневі, лісостепові, заболочені тощо.

Сьогодні 150 років з Дня народження Лесі Українки

25.02.2021

Читаємо твори Лесі Українки

“Вже сонечко в море сіда”, Леся Українка, читає Лук’янчук Анна, 1-Б.

Уривок з твору”Лісова пісня”, Леся Українка, читає Кінаш Н.І. вчитель зарубіжної літератури.

А палички дійсно були китайські!..

24.02.2021

Пройшов іще один цікавий інтегрований урок у 5-А класі у межах підготовки до засідання педагогічної ради «Інтегрований підхід – одна із форм демократичного освітнього процесу». Цього разу його провели два вчителі: вчитель фізичної культури Палій Лариса Миколаївна та вчитель основ здоров’я Дирда Марина Павлівна.
У спортивній залі розпочався урок фізкультури з оголошення теми: «Волейбол», мети, завдань уроку, а продовжила його вчитель з основ здоров’я, яка запропонувала дітям дати визначення поняттям «здоров’я», «здоровий спосіб життя», його складові. Діти відповідали, що здоровий спосіб життя неможливий без занять фізкультурою. Почалася розминка. П’ятикласники чітко і швидко виконували вправи, крокуючи, промовляли римовку (інтерактивна вправа). Основна частина уроку була проведена у формі змагання між двома командами.
Відпрацьовували елементи волейболу в нестандартних ситуаціях, змагалися у вправності контролювати м’яч, дописували українські прислів’я про здоров’я. Найбільше сподобалася вправа «Китайські палички» (зі збірника «Тулбокс» Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа»). А палички дійсно були китайські!
І як завжди буває у таких змаганнях, переможених не було, адже всі учні отримали яскраві смайлики – високі бали за урок. Велике задоволення і заряд бадьорості на весь день.
Чекаємо наступних уроків.

Наталія Кінаш,
учитель-філолог, старший учитель