Графік роботи гуртків МЗОШ №44

19.09.2020

Шановні учні, запрошуємо вас до шкільних гуртків!

До випускників 2020 року

11.06.2020

Любі наші випускники, настав і для вас час вирушати у далеку й незвідану дорогу до такого тернистого дорослого життя. Прямуйте по ній твердо, впевнено, пам’ятаючи, що ви є випускниками нашої школи. Повірте, так хочеться, щоб не помилилися, щоб знайшли своє місце у цьому неосяжному світі, щоб не було розпачу перед першими труднощами, щоб здолали усі перешкоди… Хай щасливим буде для вас шлях самостійного життя, хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники!

Про переведення учнів 1-8, 10 класів

30.05.2020

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 12
засідання педагогічної ради
Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44

29.05.2020

Голова – Харченко Г.І.
Секретар – Вілкул О.Ю.

Присутні: 34
Відсутні: –
Всього членів педагогічного колективу – 34

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Про переведення учнів 1-8, 10 класів до наступних класів.
    Мікрюкова Л.В., заступник директора
    з навчально-виховної роботи

1. СЛУХАЛИ:

Мікрюкову Л.В., заступника директора з навчально-виховної роботи, про переведення учнів 1-8, 10 класів до наступних класів, яка познайомила з нормативними документами щодо річного оцінювання та переведення учнів.

ВИСТУПИЛИ:

1. З питання річного оцінювання учнів 1-8, 10 класів за 2019-2020 навчальний рік виступили класні керівники 1-8, 10 класів:

  1. Трешнюк Марія Петрівна, класний керівник 1-А класу.
  2. Манєєва Світлана Володимирівна, класний керівник 1-Б класу.
  3. Курій Інна Володимирівна, класний керівник 2-А класу.
  4. Лялькова Ольга Олександрівна, класний керівник 2-Б класу.
  5. Венгер Алла Олексіївна, класний керівник 3-А класу.
  6. Колодій Оксана Василівна, класний керівник 3-Б класу.
  7. Самойленко Наталя Володимирівна, класний керівник 4-А класу.
  8. Гаврилюк Алла Вікторівна, класний керівник 4-Б класу.
  9. Петренко Олена Миколаївна, класний керівник 5-А класу.
  10. Мороз Альона Сергіївна, класний керівник 5-Б класу.
  11. Вілкул Олена Юріївна, класний керівник 6-А класу.
  12. Чебаненко Валентина Валеріївна, класний керівник 6-Б класу.
  13. Салтовська Світлана Павлівна, класний керівник 7 класу.
  14. Сидорика Алла Валентинівна, класний керівник 8-А класу
  15. Самойлова Галина Іванівна, класний керівник 8-Б класу.
  16. Журенко Тетяна Павлівна, класний керівник 10 класу.

УХВАЛИЛИ:

  1. Відповідно до Законів України «Про освіту» й «Про повну загальну середню освіту», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367, листів Міністерства освіти і науки України від 23.03.2020 № 1/9-173 «Щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину», від 25.03.2020 № 1/9-176 «Щодо особливостей організації освітнього процесу під час карантину», від 16.04.2020 року №1/9-213 «Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року», наказу по школі від 27.04.2020 № 40 «Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року», а також на підставі річного оцінювання перевести:

до 2-А учнів 1-А класу:

  1. Альошова Артема Анатолійовича
  2.  Артамонова Тимофія Дмитровича
  3.  Браніште Артема Романовича
  4.  Грицищука Богдана Денисовича
  5.  Заріцького Нікіту Олександровича
  6.  Іванову Віталіну Олександрівну
  7.  Каір Софію Борисівну
  8.  Клименко Софію Олександрівну
  9. Колтун Аделіну Артемівну
  10. Корнієнка Дмитра Євгеновича
  11. Куляка Віталія Романовича
  12. Лисенка Тимофія Костянтиновича
  13. Малого Дмитра Леонідовича
  14. Мелікова Артема Ігоровича
  15. Міньковську Єлизавету Віталіївну
  16. Мовчан Вікторію Дмитрівну
  17. Омельченка Дімітрія Сергійовича
  18. Панфілову Христину Олексіївну 
  19. Посмітну Карину Сергіївну
  20. Рижика Микиту Дмитровича
  21. Садову Поліну Романівну
  22. Ткачука Тимура Сергійовича
  23. Чорну Ксенію Дмитрівну
  24. Шахназарова Давида Кареновича
  25. Ющенко Анастасію Сергіївну
  26. Яковишина Олександра Андрійовича

до 2-Б класу учнів 1-Б класу

1.Бондаренко Ілону Ігорівну

2.Вівдич Ульяну Володимирівну

3.Воронцову Юлію Едуардівну

4.Заноху Мар’яну Олександрівну

5.Заноху Яну Олександрівну

6.Ігнатенко Маргариту Олександрівну

7.Коваль Вікторію Дмитрівну

8.Костенка Олександра Миколайовича

9.Камінську Анну Володимирівну

10.Кравенко Софію Олександрівну

11.Ложкіна Павла Олександровича

12.Максименко Дар’ю Григорівну

13.Магася Руслана Валентиновича

14.Максименка Святослава Максимовича

15.Мартиненка Ярослава Валерійовича

16.Марусіну Єлизавету Андріївну

17.Мудрого Дениса Євгеновича

18.Недобитюк Анну Вікторівну

19.Писаренка Ярослава Юрійовича

20.Пігарєву Киру Віталіївну

21.Похиль Євгенію Анатолівну

22.Савчук Анастасію Вадимівну

23.Савчук Анну Вадимівну

24.Самарського Богдана Євгеновича

25Скляренка Віктора Володимировича

26.Скорика Максима Олександровича

27.Хлістуна Олексія Сергійовича

28.Штиканс Ірину Юріївну

до 3-А класу учнів 2-А класу:

  1. Антонова Артема Юрійовича
  2. Арзуманян Єлизавету Едуардівну
  3. Балдіну Дар’ю Ігорівну
  4. Бойко Єлизавету Дмитрівну
  5. Вілкул Ксенію Володимирівну
  6. Гончаренко Станіславу Володимирівну
  7. Грабаря Давида Івановича
  8. Дементьєву Вероніку Ігорівну
  9. Єзау Тетяну Сергіївну
  10. Ільчишина Глєба Андрійовича
  11. Колос Анастасію Павлівну
  12. Косюрку Іллю Віталійовича
  13. Крученову Софію Володимирівну
  14. Кушніра Кірілла Анатолійовича
  15. Клімову Маріанну Тарасівну
  16. Левченка Нікіту Геннадійовича
  17. Максименко Софію Сергіївну
  18. Марченка Станіслава Васильовича
  19. Мартиченка Романа Павловича
  20. Нікітюк Софію Сергіївну
  21. Панічкіну Єлизавету Сергіївну
  22. Раллє Костянтина Андрійовича
  23. Рибку Марію Олександрівну
  24. Сербула Данила Євгеновича
  25. Шамрая Микиту Андрійовича
  26. Чернегу Уляну Дмитрівну
  27. Ялового Олега Сергійовича

до 3-Б класу учнів 2-Б класу:

  1. Барбула Максима Івановича
  2. Білого Платона Дмитровича
  3. Бугаєнко Катерину Олександрівну
  4. Головатенка Даніїла Максимовича
  5. Григор’єва Артема Григоровича
  6. Деревенця Ігоря Дмитровича
  7. Жарого Олександра Олексійовича
  8. Ізмайлова Богдана Костянтиновича
  9. Кінаш Лейлу
  10. Кирушок Вєроніку Андріївну
  11. Кравенко Аліну Леонідівну
  12. Муріну Аліну Олександрівну
  13. Нікітіну Марію Олексіївну
  14. Ніколайчука Максима Андрійовича
  15. Никифорова Євгена Володимировича
  16. Петрова Олександра Віталійовича
  17. Печененка Андрія Сергійовича
  18. Пігарєву Вероніку Віталіївну
  19. Рогожу Євгенію Миколаївну
  20. Сидоренка Івана Андрійовича
  21. Сопронюк Аліну Юріївну
  22. Турченка Давида В’ячеславовича
  23. Фомченкова Андрія Васильовича
  24. Хрипкову Таїсію Олексіївну

до 4-А класу учнів 3-А класу:

  1. Гаврилюк Вікторію Вікторівну
  2. Гончарук Злату Євгенівну
  3. Горнюк Наталію Сергіївну
  4. Гошву Аліну Віталіївну
  5. Грєшнова Ігоря Михайловича
  6. Гусейнову Ягмур Вусал кизи
  7. Дерев’янка Ріната Павловича
  8. Дядюшко Богдану Ігорівну
  9. Жбанка Максима Олеговича
  10. Кирюшка Андрія Романовича
  11. Ковальчука Кірілла Андрійовича
  12. Козаченка Максима Олеговича
  13. Луців Софію Олегівну
  14. Мельничука Андрія Миколайовича
  15. Музику Дмитра В’ячеславовича
  16. Нікітіна Артема Вікторовича
  17. Ніколаєнко Кіру Олександрівну
  18. Новосад Діану Євгенівну
  19. Огороднікову Дарину Володимирівну
  20. Ольшанського Даніїла Владиславовича
  21. Перекотій Софію Олександрівну
  22. Піотровські Едгара Феліксовича
  23. Пламінську Тетяну Олександрівну
  24. Рижиченко Вероніку Олександрівну
  25. Руденко Марію Олександрівну
  26. Старюк Дар’ю Євгенівну
  27. Субботіну Діану Вадимівну
  28. Чалого Олександра Віталійовича
  29. Черемшинську Дар’ю Дмитрівну
  30. Шелепугіну Аріну Сергіївну

до 4-Б учнів 3-Б класу:

  1. Бурлаку Порвину Володимирівну
  2. Гарбузенка Дениса Олеговича
  3. Горбатенка Олександра Антоновича
  4. Дубницьку Маргариту Миколаївну
  5. Дяченко Ірину Миколаївну
  6. Заливадну Киру Миколаївну
  7. Залужну Дарину Георгіївну
  8. Іванцову  Вікторію Миколаївну
  9. Калмикову Поліну Артурівну
  10. Кузьменка Дениса Сергійовича
  11. Кучеренка Дмитра Романовича
  12. Крамарь Анну Борисівну
  13. Крючка Владислава Юрійовича
  14. Ласицьку Дар’ю Сергіївну
  15. Лесну Анну Андріївну
  16. Литвиненка Даніїла Вікторовича
  17. Нестеренко Маргариту Валентинівну
  18. Ніколаєву Анастасію В’ячеславівну
  19. Пліс Анастасію Юріївну
  20. Савчука Андрія Вадимовича
  21. Таранчука Даніеля Дмитровича
  22. Харченка Ярослава Олександровича
  23. Червова Руслана Максимовича
  24. Шатуна Ярослава Віталійовича

до 5-А класу учнів 4-А класу:

  1. Багіна Максима Євгеновича
  2. Бардонос Олександру Олександрівну
  3. Виборну Дар’ю Захарівну
  4. Демиденко Софію Сергіївну
  5. Єлісєєву Маргариту Андріївну
  6. Запотоцького Ярослава Олексійовича
  7. Ільчишину Єву Андріївну
  8. Камінську Єлизавету Володимирівну
  9. Киренка Олександра Віталійовича
  10. Кузіну Софію Сергіївну
  11. Кунічкіна Данііла Вікторовича
  12. Кутержинського Владислава Максимовича
  13. Кутя Артема Олексійовича
  14. Мартиненко Богдану Леонідівну
  15. Мінську Вікторію Дмитрівну
  16. Мініч Вікторію Вячеславівну
  17. М’якотіну Юлію Олексіївну
  18. Пилип’яка Максима Вікторовича
  19. Розуваєва Дмитра Олександровича
  20. Руденка Данііла Денисовича
  21. Руденка Євгена Володимировича
  22. Стахнік Анастасію Євгеніївну
  23. Тесленко Ольгу Віталіївну
  24. Товстоног Єлизавету Євгенівну
  25. Хохлова Андрія Олександровича
  26. Юровського  Андрія Євгеновича

до 5-Б учнів 4-Б класу:

  1. Вовченка Артема Євгеновича
  2. Грицищука Святослава Денисовича
  3. Денисенко Світлану Андріївну
  4. Дерегу Дениса Володимировича
  5. Долинського Дениса Олександровича
  6. Заріцького Дениса Олександровича
  7. Іваннікова Ігоря Євгеновича
  8. Кінаш Дар’ю Олексіївну
  9. Кравчук Анастасію  Олександрівну
  10. Кухаренка Артура Андрійовича
  11. Лисенка Івана Костянтиновича
  12. Лута Даніїла Вадимовича
  13. Мишуровську Софію Віталіївну
  14. Мишуровського Ярослава Віталійовича
  15. Нос Анну Олександрівну
  16. Осіпову Вікторію Сергіївну
  17. Полумордвинова Гліба Дмитровича
  18. Розгона Дмитра Андрійовича
  19. Савчука Іллю Віталійовича
  20. Тимошенка Богдана Володимировича
  21. Трусевича Нікіту Олексійовича
  22. Шакулу Марію Андріївну
  23. Ющенка Олександра Сергійовича
  24. Ярему Аліну Вікторівну

до 6-А класу учнів 5-А класу:

1.Алєксєєву Уляну Олексіївну

2.Богомолову Софію Станіславівну

3.Галабір Анну Сергіївну

4.Дембовську Софію Володимирівну

5.Дубницького Андрія Миколайовича

6.Зімаріну Софію Сергіївну

7.Калмикова Євгенія Артуровича

8.Качура Матвія Дмитровича

9.Кисленка Рустама Ігоровича

10.Кравченко Марію Віталіївну

11.Красоцьку Ніку Олексіївну

12.Кукоша Кирила Андрійовича

13.Кутка Владислава Олександровича

14.Лебєдіча Артема Дмитровича

15.Лозицького Костянтина Дмитровича

16.Лоншакова Артема Дмитровича

17.Михайлюк Поліну Романівну

18.Пігарєва Богдана Андрійовича

19.Польського Богдана Сергійовича

20.Посмітну Олександру Олександрівну

21.Стеблюка Максима Едуардовича

22.Хілька Романа Сергійовича

23.Чалу Анну Віталіївну

24.Шмакова Всеволода Дмитровича

25.Шульгіну Анастасію Ігорівну

до 6-Б класу учнів 5-Б класу:

1.   Акперову Аліну Азерівну

2.   Бондар Аліну Сергіївну

3.   Бондаренко Ауріку Ігорівну

4.   Бугаєнка Нікіту Олександровича

5.   Вапнер Єву Володимирівну

6.   Вельмик Ірину Олегівну

7.   Веретьонкіна Віктора Віталійовича

8.   Горшкову Анну Андріївну

9.   Гриценка Сергія Андрійовича

10. Єрмакова Богдана Максимовича

11. Журавльову Дар’ю Дмитрівну

12. Зайзбург Людмилу Сергіївну

13. Іванова Всеволода Денисовича

14. Камінську Катерину Олександрівну

15. Кокар Єлизавету Миколаївну

16. Кучеренка Костянтина Максимовича

17. Наумову Карину Сергіївну

18. Попову Олесю Олександрівну

19. Поправку Романа Ігоровича

20. Руденка Андрія Олександровича

21. Стахнік Олександру Євгенівну

22. Фарсаданян Анну Романівну

23. Шеверду Олега Володимировича

24. Шилякіна Даніїла Олеговича

до 7-А класу учнів 6-А класу:

1. Анисимова Данила Андрійовича

2. Бурлаку Зорину Володимирівну

3. Владику Костянтина В’ячеславовича

4. Дементьєву Яну Сергіївну

5. Дюпіна Олександра Володимировича

6. Коваленка Данила Віталійовича

7. Макаренка Юрія Костянтиновича

8. Паутову Катерину Сергіївну

9. Половинець Валерію Сергіївну

10. Савченка Миколу Анатолійовича

11.Савицьку Діану Мар’янівну

12. Сікарьову Аріну Андріївну

13. Сопронюк Дар’ю Юріївну

14.Толстих Артема Івановича

15. Урсул Яніну Павлівну

16. Ярему Анастасію Вікторівну

17. Яремчука Назарія Володимировича

до 7-Б учнів 6-Б класу:

  1. Багріну Ангеліну Денисівну
  2. Білан Поліну Андріївну
  3. Бойко Нонну Дмитрівну
  4. Васильєва Ігоря Анатолійовича
  5. Гончаренко Ксенію Віталіївну
  6. Горшкову Єлизавету Андріївну
  7. Грицюка Василя Павловича
  8. Дементьєва Кирила Ігоровича
  9. Жукову Надію Володимирівну
  10. Зайченка Артура Сергійовича
  11. Козлову Анастасію Романівну
  12. Кузовкова Владислава Володимировича
  13. Марченко Кіру Василівну
  14. Мельника Аристарха Івановича
  15. Морозову Ілону Юріївну
  16. Нестеренка Владислава Валентиновича
  17. Орєхову Інессу Станіславівну
  18. Полявку Нікіту Олександровича
  19. Розумовську Єлизавету Павлівну
  20. Середу Андрія Володимировича
  21. Ступчук Валентину Сергіївну
  22. Тищенко Лілію Юріївну
  23. Уржумова Єгора Вадимовича
  24. Ходакевич Ірину Віталіївну
  25. Шляхтіну Маргариту Хачатурівну

до 8-го класу учнів 7-го класу:

  1. Божка Ігоря Анатолійовича
  2. Горбатенка Артема Андрійовича
  3. Гошву  Валерію Віталіївну
  4. Даніч Анастасію Дмитрівну
  5. Деревягу Анастасію Євгенівну
  6. Добрінова Ростислава Юрійовича
  7. Іванова Миколу Івановича
  8. Іванову Уляну Максимівну
  9. Кавєріна Армена Денисовича        
  10. Котенко Ксенію Миколаївну
  11. Крикливу Вікторію Олександрівну
  12. Короєва Данилу Олександровича
  13. Кушнір Дар’ю Анатоліївну
  14. Ласицьку Анастасію Сергіївну
  15. Новицького Вадима Євгеновича
  16. Плохотник Вікторію Олегівну
  17. Поповняк Вероніку Сергіївну
  18. Радченка Дмитра Геннадійовича
  19. Рибку Назара Григоровича
  20. Сергєєву Дар’ю Михайлівну
  21. Смолу Максима Олександровича
  22. Сухіну Яну Михайлівну
  23. Табунщик Владу Ігорівну
  24. Тимощук Наталію Юріївну
  25. Хілько Олену Сергіївну
  26. Хохрякова Олександра Олександровича
  27. Хрипкова Микиту Олексійовича
  28. Чебаненка Дмитра Вікторовича
  29. Чорного Дмитра Дмитровича
  30. Шандуренко Ольгу Олександрівну
  31. Шаріна Данилу Юрійовича

до 9-А класу учнів 8-А класу:

  1. Бормотова  Андрія Володимировича
  2. Браніште Дениса Романовича
  3. Вайкшніс Лідію Олександрівну
  4. Гладунця  Віталія Віталійовича
  5. Душука  Владислава Олександровича
  6. Ісаєва Романа Олександровича
  7. Маргін Валерію Євгеніївну
  8. Назімову Маргариту Сергіївну
  9. Нікітюка Максима  Олеговича
  10. Новака Костянтина Геннадійовича
  11. Пашковську Дарину  Сергіївну
  12. Печененка Володимира Сергійовича
  13. Рибалку Данила Юрійовича
  14. Романченко Єлизавету  Валеріївну
  15. Смелянську Кіру Віталіївну
  16. Тимощук Юлію Юріївну
  17. Ткаченка Миколу Максимовича
  18. Федюкіна  Крістофера  Сергійовича
  19. Христофорова Олександра Олексійовича
  20. Чернова  Ярослава Андрійовича
  21. Шевченко Олесю Олександрівну

до 9-Б класу учнів 8-Б класу:

1    Басенка Дениса Дмитровича

2    Батуріна Ярослава Дмитровича

3    Безушка Євгена Віталійовича

4    Безбожну Катерину Олегівну

5    Войтович Євгенію Сергіївну

6    Воронову Сніжану Вікторівну

7    Делієргієва Олексія Євгеновича

8    Доценка Івана Сергійовича

9    Зеленкову Дарію Сергіївну

10  Лопатіна Богдана Віталійовича

11  Пальміна Трохима Євгеновича

12  Переверзєва Нікіту Віталійовича

13  Піотровську Дар’ю Феліксівну

14  Удовенка Андрія Андрійовича

15  Усенко Валентину Володимирівну

16  Федорову Софію Олексіївну

17  Шакулу Дмитра Андрійовича

18  Шилкіна Костянина Олександровича

до 11 класу учнів 10 класу:

  1.     Бершадського Іллю  Юрійовича
  2.     Василенка  Данила  Вікторовича
  3.     Гарбузенко Анастасію Олегівну
  4.     Герасименко Тетяну Олександрівну
  5.     Драгоморецьку  Аліну  Андріївну
  6.     Дудченко  Аліну  Дмитрівну
  7.     Лаптєва  Дмитра Валерійовича
  8.     Назаренко Віолетту  Юріївну
  9.     Обрубова Вадима Андрійовича
  10.     Палькевич  Владиславу  Олександрівну
  11.     Пальміна Федора Євгеновича
  12.     Рудя  Миколу Костянтиновича
  13.     Смоквіну   Вадима Миколайовича
  14.     Суйчимезову  Вікторію  Олександрівну
  15.     Толстих  Дар΄ю  Іванівну
  16.     Шульгіна  Артема  Ігоровича




Голова педагогічної ради Г.І.Харченко

Секретар О.Ю.Вілкул

Останній дзвоник-2020

29.05.2020

Вітаю з Днем останнього дзвоника
випускників, школярів, учителів та батьків!

Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче.
Але так сталося, що – карантин. Дистанційне навчання… І свято – дистанційно…

Та ніщо не зіпсує святкового настрою, адже попереду – такі очікувані літні канікули!

Тож бажаю вам, учні, добре відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.

Впевнена, що після канікул ви із задоволенням захочете повернутись
за шкільні парти, зустрітися з однокласниками, друзями та вчителями.

Реалізація міського освітньо-просвітницького проєкту «Десять цінностей сьогодення» триває

20.05.2020

“Десять цінностей сьгодення” 3-А клас
“Десять цінностей сьгодення” 1-А клас

З  Новим роком та Різдвом Христовим!

28.12.2019

Шановні колеги, батьки та учні!

        Новий рік та Різдво Христове – з дитинства найулюбленіші щасливі дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікуванням дива й казки.

        Вітаю вас і бажаю, щоб чарівні новорічні дзвони і різдвяні колядки наповнили домівки сміхом і радістю, принесли добро і злагоду.

        Нехай Різдвяна зоря запалить у ваших серцях вогники віри та любові, надії та оптимізму.

        Достатку  у кожну вашу родину! Здоров’я, миру та взаєморозуміння!

       Нехай не покидає Вас та Ваших рідних ласка і благословення Господнє!

      З  Новим роком та Різдвом Христовим!

 З повагою

Галина Харченко