Google – клас “Психологічна служба”

12.04.2021

В межах  дистанційного навчання на платформі Google classroom створений   Google – клас “Психологічна служба”. Матеріалами класу  користуються учасники гуртка “Вирішення конфліктів мирним шляхом. Базові навички медіації”. І  не тільки.Тут розміщені і   рекомендації батькам, дітям. Підключитися до Google – класу можна усім бажаючим учасникам освітнього процесу за кодом r2ir32v.

Служба порозуміння

05.04.2021

У межах навчання за освітньою програмою «Базові навички медіатора» та проведення занять гуртка «Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе» в закладі розпочалось  проведення інформаційної кампанії зі створення шкільної  Служби порозуміння.
Метою діяльності служби є сприяння вирішенню конфліктів мирним шляхом, протидії насильству та жорстокому поводженню з дітьми, формування поваги до прав і свобод людини, нетерпимості до приниження її честі та гідності, до дискримінації за будь-якими ознаками.
Завданнями служби є:
– допомога сторонам конфлікту знайти взаємоприйнятний варіант вирішення ситуації за допомогою відновних практик;
– формування вмінь та навичок в учасників освітнього процесу вирішувати конфлікти ненасильницьким мирним шляхом;
– профілактика насильства та жорстокого поводження в освітньому середовищі;
– сприяння налагодженню позитивних стосунків між учасниками освітнього процесу;
– сприяння зниженню конфліктності та правопорушень в закладі;
– сприяння формуванню культури миру в учнівському колективі та закладі в цілому;
– інформування учасників освітнього процесу про принципи та цінності відновних практик тощо. 

До уваги батьків та учнів!

02.04.2021

Управління освіти Миколаївської міської ради (лист від 02.04.2021 №1011/13.01.01-08/14 «Про запровадження додаткових карантинних заходів») доводить до відома, що  через складну епідемічну ситуацію, пов’язану зі зростанням захворюваності на коронавірус, регіональна та міська  комісії з питань ТЕБ та НС найближчим часом приймуть низку рішень щодо запровадження додаткових карантинних заходів:

– з 03 квітня 2021 року, транспорт працюватиме з 06:30 до 09:00 години та з 16:30 до 19:00. При цьому для проїзду треба обов’язково мати не лише перепустку, а й документи, що посвідчують особу. В інший час громадський транспорт не курсуватиме; 

– заклади дошкільної освіти продовжують працювати, але приймають дітей у тих батьків, які працюють на підприємствах критичної інфраструктури;

– з 05 квітня 2021 року заклади загальної середньої, позашкільної освіти, професійної (професійно-технічної) будуть працювати в дистанційному режимі;

– з 05 квітня 2021 року буде призупинено проведення комплексного оцінювання дітей та прийом відвідувачів інклюзивно-ресурсними центрами.

Просимо з порозумінням і відповідальністю поставитися до ситуації, що склалася у місті. Будьте здорові! Бережіть себе та своїх рідних!

— З повагою МЗОШ № 44

Рік математики у МЗОШ №44

31.03.2021

Заходи в межах Року математики. Погорєлова І.О.

Дню визволення Миколаївщини від нацистських окупантів присвячується…

29.03.2021

Героями не народжуються

Миколаївський обласний краєзнавчий музей