Ми уже працюємо за Програмою «Демократична школа»!

28.02.2020

      Тренінгове заняття допомогло визначитись щодо очікувань, сподівань та побоювань від Програми “Демократична школа”. Вчителі, учні та батьки, працюючи з документами, намагалися знайти спільне та відмінне в Законі України «Про освіту», Концепції Нової української школи та Хартії Ради Європи.

«Демократична школа – не ідеальна школа, де немає жодних проблем. Це школа, де всі суб’єкти шкільного життя слухають і поважають один одного, а всі важливі рішення обговорюються і приймаються усіма сторонами, яких ці рішення стосуються. Це школа, у якій не бояться говорити про виклики та труднощі, а разом шукають шляхи виходу з проблематичних ситуацій».

Чебаненко В.В., координаторка

Програми  «Демократична школа»

Ще одна перемога!..

22.02.2020

          Вітаємо команду дівчат нашої школи (капітан – Даша Толстих, учениця 10 класу), яка посіла І місце у спартакіаді Корабельного району з волейболу.

Її Величність – мова

21.02.2020

         21 лютого – День рідної мови – стало справжнім святом  для учнів Миколаївської ЗОШ №  44. День  розпочався з інформ-досьє «Її Величність – мова». Гарний  настрій  допомогли створити ведучі в українських костюмах, яскрава  презентація «11 найцікавіших фактів про мову», веселі пісні. Зачарувала гра учнів 5-Б, 8-А класів на кларнеті та баяні. Всім глядачам сподобалася відеопоезія «Українською говори» за участю учнів школи. Затамувавши подих, діти слухали «Заповіт» Т.Шевченка  різними мовами світу. Під час перерв брали участь у «Караоке»  українською та англійською мовами.

Небеcній Сотні шана й молитви

20.02.2020

Небесна Сотня - то в серцях вогонь.

Він гаряче палав за Україну.

Віднині тихим співом заспокой

Ти, земле рідная, свою дитину.

Їх в мирі, Господи, прийми до себе.

За чисті душі, що злетіли в небо,

Небеcній Сотні шана й молитви.

      Український дух є незламним, а народ нескореним. Багато українців віддали своє життя за власну націю і державу.

Тренінги для шкільних команд п’ятої хвилі Програми “Демократична школа”

14.02.2020

          З   13 по 16 лютого 2020 року в місті Києві проходять базові тренінги для шкільних команд п’ятої хвилі Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», в яких бере участь команда нашої школи у складі: