where to buy cialis online tadalafil price vardenafil max dose

МіськСЮН залучились до святкування Дня єднання

16 лютого вся Україна відзначала День єднання. Це свято мало за мету згуртувати українців навколо національної ідеї. Вихованці гуртка міської станції юних натуралістів «Юні друзі природи», керівник Ярошенко Оксана Володимирівна,  також долучилися до проведення Дня єднання.

Діти виготовили синьо-жовті долоньки на яких намалювали символіку та народні символи нашої країни та писали свої побажання до нашої неньки. Кожну долоньку прикрасили жовто-синьою стрічкою, яка символізує прапор нашої рідної України.

Вихованці також переглянули відеофільм: «Моя батьківщина – Україна!».

Навчально-дослідна земельна ділянка – основа дослідницької натуралістичної роботи в міськСЮН

Навчально-дослідна земельна ділянка міської станції юних натуралістів – база проведення навчальних та практичних занять, дослідницької роботи вихованців гуртків та студентів вищих навчальних закладів міста. Вихованці вчаться  вирощувати рослини та тварин, спостерігати за їх ростом і розвитком, проводити досліди, зокрема за угодами з ТОВ Миколаївзеленгосп, ДП “Миколаївський лісгосп”, вищими навчальними закладами. Викладачі аграрного університету допомагають впроваджувати досягненння сучасної сільськогосподарської науки в практичній роботі на навчально-дослідній земельній ділянці.

У 2022 році вихованці гуртків міської станції юних натуралістів, керівник – завідувач навчально-дослідною ділянкою Крептюк Ірина Анатоліївна, посіли І місця у Всеукраїнських конкурсах:

  • Дослідницький марафон;
  • На кращу навчально-дослідну земельну ділянку.

На базі навчально-дослідної земельної ділянки міськСЮН проведено досліди вихованцями гуртка “Юні фізіологи рослин”, керівник Миколайчук Віра Георгієвна. Результати, яких використані у наукових роботах юннатів – переможців обласного конкурсу-захисту МАН:

  • Обехової Ольги, секція зоологія – І місце;
  • Шмігельської Марії, секція екологія – І місце;
  • Зубкової Вероніки, секція ботаніка – ІІ місце.

     

Вітаємо переможців і бажаємо творчого натхнення і нових творчих злетів!

Вітаємо переможців фахових обласних конкурсів!

Педагоги міської станції юних натуралістів посіли призові місця у фахових конкурсах:

“Я – педагог позашкільник”

Номінація “Казка від позашкільника”:

  • Ярошенко Наталія Григорівна, керівник гуртка – методист міської станції юних натуралістів – І місце.

Номінація “Клас – Майстер”:

  • Ємельянова Ірина Борисівна, керівник гуртків міської станції юних натуралістів – І місце;
  • Ружелович Оксана Михайлівна, керівник гуртків міської станції юних натуралістів – І місце

Конкурс методичних розробок еколого-натуралістичного спрямувіання 

  • Шевченко Олена Андріївна, керівник гуртків міської станції юних натуралістів – І місце.

Вітаємо переможців!

Рекомендації щодо збереження та зміцнення власного здоров’я

Гурток “Юні валеологи”,  Скляр І.Ю. “Опанування комплексом вправ лікувальної фізкультури”

Гурток “Юні валеологи”, Скляр І.Ю. “Розробка рекомендацій щодо збереження та зміцнення власного здоров’я

СЮН: Вебінар “Ярмарок успішних освітніх практик”

10 лютого в міській станції юних натуралістів відбувся вебінар з теми:    “Ярмарок успішних освітніх практик”. Захід  проведено для керівників гуртків та методистів закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста Миколаєва.

Мета заходу показати, що використання інноваційних технологій у навчанні допомагає досягнути головної мети високоякісної освіти, а саме допомогти нашим вихованцям стати конкурентоздатними особистостями, які вмітимуть використовувати набуті знання для досягнення тієї чи іншої цілі, для творчого самоутвердження у різних соціальних сферах.

Ярошенко Наталія Григорівна, директор міської станції юних натуралістів, відкрила вебінар та ознайомила учасників заходу з   тенденцією розвитку людства, інноваційністю.

Освітня інноваційна діяльність в міській станції юних натуралістів закладає основи інноваційної діяльності дітей у майбутньому.  Саме педагог–новатор формує розвинену особистість, адже він цілеспрямовано, систематично й послідовно впроваджує у свою практику оригінальні, новаторські прийоми, нові методики.

Про впровадження інноваційних технологій та перспективного педагогічного досвіду в освітній діяльності розповіли керівники гуртків міськСЮН. Розповіді педагогів супроводжувались короткими відеофільмами з життя їхніх гуртків.

Також до вебінару долучилася Дробишева Марина Віталіївна, практичний психолог Миколаївської гімназії №49. Під час свого виступу, Марина Віталіївна, розповіла про використання ігрових технологій у роботі з вихованцями гуртків.

Про практичні форми роботи на заняттях з вихованцями гуртків еколого–натуралістичного профілю доповідала Тарасова Світлана Михайлівна, доктор філософії в галузі освіти.

СЮН: Заняття гуртків

Проведено дистанційне заняття у гуртку «Школа життєвої компетентності» з теми «Звички корисні і шкідливі», керівник Ружелович Оксана Михайлівна.

Анкета “Проблема шкідливих звичок для вихованців”

Заняття гуртка “Малятко-здоров’ятко”, керівник Литвинова Ірина Василівна

Презентація

СЮН: Свята та будні гуртка «Школа життєвої компетентності»

Програма гуртка “Школа життєвої компетентності” охоплює різноманітні тематики, які актуальні і значимі для задоволення широкого спектру індивідуальних освітніх потреб підлітків та молоді, відповідно до їх здібностей.

У процесі навчання і виховання в гуртку відбувається розвиток соціального становлення, збагачення й удосконалення суб’єктивно-особистісного та духовного світу вихованця.

У дітей є можливість брати участь у цікавих тренінгах: «Здоровий спосіб життя», «Я мрію», «Моя майбутня сім’я», у розвиваючих та креативних іграх, квестах, вікторинах тощо. Також, беруть участь у обласних, Всеукраїнських, Міжнародних конкурсах, де посідають призові місця “Спостереження за програмою Globe”, “Птах року”, “Квітуча Україна”, “Плекаємо сад” та інші.

Вихованці гуртка були запрошені до Обласного Палацу культури на виставу «Новорічна казка». Діти весело та цікаво провели час та отримали подарунки.

Під час Новорічних та різдвяних свят, вихованці приймають активну участь у культурному житті міськСЮН та мікрорайону Широка Балка.

Вихованці щедрують на Маланку та Василя.

Виставка “Український сувенір” та “Новорічна композиція”

У міській станції юних натуралістів відбулась презентація виставок  “Український сувенір” та “Новорічна композиція”, на яких  представлені найкращі роботи здобувачів освіти освітніх закладів міста Миколаєва.

Творчі роботи відрізняються креативністю, творчим пошуком та художнім смаком.

Виставки працюють  з 10.00 до 16.00 безкоштовно з понеділка по п’ятницю.

Ласкаво просимо на виставки!

СЮН: Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”

Міська станція юних натуралістів долучилась до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Метою проведеного заходу було привернення уваги до такої соціальної проблеми, як насилля в сім’ї, а також збільшити розуміння та обізнаність про цю проблему та допомогти віднайти шляхи її вирішення. Завданням акції було формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства, навчити користуватись одержаною інформацією для запобігання насильства в сім’ї.

Найбільш гостро проблема насильства в сім’ї постає перед неповнолітніми громадянами. Це пов’язано здебільшого з вразливістю та необізнаністю дітей.  Тому для вихованців та педагогів міськСЮН були проведені такі заходи: бесіди, інформаційні години «Насильство в сім’ї», круглий стіл для педагогів.

Презентація

м. Миколаїв, вул. Прибузька, 83