Розклад

Розклад занять гуртків
Будинку творчості дітей та юнацтва Ленінського району на I півріччя 2020-2021 навчальний рік

П.І.Б. керівника

Назва гуртка

 

База занять гурт.

№ каб.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П¢ятниця

Субота

Неділя

1

2

 

4

5

6

7

8

9

10

11

Балахонова

Ірина

Анатоліївна

«Танцювальна мозаїка»

БТДЮ

М.з.

 

 

18.00-19.00

 

 

10.00-11.00

 

Балахонова

Ірина

Анатоліївна

«Народний художній колектив» гурток

сольного

співу «Престиж»

(хореографія)

БТДЮ

 М.з.

 

 

 

 

 

11.00-13.00

 

Баштовая

Яна

Сергіївна

«Хіп-хоп-аеробіка»

ЗОШ №45

16.00-18.00

 

16.00-18.00

 

 

 

 

ЗЗСО №26

(м.сп.з.)

 

14.00-16.00

16.00-18.00

 

14.00-16.00

16.00-18.00

 

 

 

Басиста

Інна

Михайлівна

«Виготовлення іграшок»

Філія (Херсонське шосе,48)

14.00-16.00

(1)

 

14.00-16.00

(2)

14.00-16.00

(1)

14.00-16.00

(2)

 

 

Басиста

Олена

Іванівна

«Паперопластика»

ЗЗСО №46

Каб.№3

 

12.00-14.00

14.00-16.00

16.00-18.00

 

12.00-14.00

14.00-16.00

16.00-18.00

 

 

 

 

Бобкова

Людмила

Фагімшівна

«Народний художній колектив» ансамбль народного танцю «Сувенір»

БК Молодіжний Танц.з

14.00-16.00

16.00-18.00

18.00-20.00

17.00-19.00

14.00-16.00

16.00-18.00

 

17.00-19.00

17.00

19.00

10.00-12.00

12.00-14.00

14.00-16.00

 

Борисов

Сергій

Володимирович

Ансамбль баяністів та акордеоністів

БТДЮ

каб. №8

 

13.00-14.00

14.00-15.00

15.00-16.00

16.00-17.30

17.30-19.00

(малі групи)

 

13.00-14.30

14.30-16.00

(малі групи)

16.00-18.00

(ансамбль)

18.00-19.00

(групи)

13.00-14.00

14.00-15.00

15.00-16.00

16.00-17.30

17.30-19.00

(малі 

групи)

14.00-16.00

(оркестр)

16.00-18.00

(малі групи)

 

Бойченко

Анна

Олександрівна

«Класичний танець»

Філія № 5.

Пр.Миру 17-Г

 

15.30-17.30

17.30-19.30

15.30-17.30

17.30-19.30

15.30-17.30

17.30-19.30

15.30-17.30

17.30-19.30

15.00-17.00

17.00-19.00

15.00-17.00

17.00-19.00

Веклич

Даря

Борисівна

«English Club», «Creative English»

Філія (вул..Космонавтів, 57-Б)

 

 

 

 

 

09.00-11.00

11.00-12.00

12.00-14.00

14.00-16.00

16.00-17.00

09.00-11.00

11.00-12.00

12.00-14.00

14.00-16.00

16.00-17.00

Возний

Михайло

Миколайович

Акомпаніатор

гуртка «Ляльковий театр» (керівник Мельник О.В.)

 

ЗОШ №46

каб. №3

 

15.00-17.00

 

14.00-15.00

15.00-17.00

 

 

 

ЗОШ №45

 

 

13.00-15.00

15.00-17.00

 

13.00-15.00

15.00-17.00

 

 

Головко

Микита

Андрійович

«Народний художній колектив» ансамбль народного танцю «Сувенір»

БК Молодіжний Танц.з

16.00-18.00

 

16.00-18.00

 

 

12.00-14.00

14.00-16.00

 

Деркач

Станіслав

Іванович

Ансамбль гітаристів

БТДЮ

(кабю№6,

17)

15.00-20.00

 

15.00-20.00

 

 

10.00-18.00

10.00-18.00

Єрошенко

Рита

Ахнафівна

(сумісник)

«Художники Миколаївщини»

Юридичний ліцей

 

13.00-15.00

15.00-17.00

 

13.00-15.00

15.00-17.00

 

 

 

Іванова

Інна

Вікторівна

«Танцювальна мозаїка»

ЗОШ №56

Акт.з.

 

13.30-14.30

 

13.30-14.30

 

 

 

Сучасної хореографії

ЗОШ №56

Акт.з.

16.30-18.30

 

14.30-15.30

15.30-16.30

16.30-18.30

16.30-18.30

 

14.30-15.30

15.30-16.30

16.30-18.30

 

09.00-11.00

11.00-13.00

13.00-15.00

15.00-17.00

 

Іонел

Тимур

Дмитрович

«Вокально – інструментальний ансамбль»

Філія №7

Косм. 57-б

16.00-18.00

18.00-20.00

18.00-20.00

16.00-18.00

18.00-20.00

18.00-20.00

 

 

 

Ілечко

Василь

Дмитрович

Ансамбль сопілкарів

БТДЮ

(Каб.№16,17)

12.30-18.00

 

12.30-18.00

13.00-20.00

 

10.00-18.00

 

Ігунова

Світлана

Іванівна

«Оздоровча гімнастика»

 

ІРЦ №4

15.00-17.00

15.00-17.00

15.00-17.00

15.00-17.00

 

 

 

Каплій

Олена Володимирівна (сумісник)

МАН «Правознавство»

Юридичний ліцей каб.№8

15.00-17.00

 

 

15.00-17.00

12.00-14.00

14.00-16.00

16.00-17.00

 

 

Капустенко

Олена

Арсенівна

«Юні мовознавці»

ЗОШ №45

Каб.№ 31

 

14.00-16.00

 

14.00-16.00

 

 

 

Капусенко

Людмила

Михайлівна

(сумісник)

«Образотворче мистецтво»

ЗЗСО №19

(Каб.№3)

15.00-17.00

17.00-19.00

 

15.00-17.00

17.00-19.00

 

 

 

 

Кривицька

Вікторія

Володимирівна

 «Зразковий художній колектив» гурток «Клаптикова мозаїка»

Бібліотека № 11

 

16.00-18.00

(1)

 

 

16.00-18.00

(1)

 

 

Філія (Херсонське шосе, 48)

 

 

 

 

 

11.00-14.00

(4)

14.00-17.00

(5)

11.00-14.00

(4)

14.00-17.00

(5)

КЗ «ЗОШ школа-інтернат»

Каб. 2-А кл.

14.00-16.00

(3)

16.00-18.00

(2)

 

14.00-16.00

(3)

16.00-18.00

(2)

16.00-18.00

(3)

 

 

 

Кудінова

Анастасія

Олександрівна

Хореографія

Філія вул..Космонавтів, 57-Б

15.00-17.00

17.00-19.00

15.00-17.00

17.00-19.00

15.00-17.00

17.00-19.00

17.00-19.00

17.00-19.00

19.00-21.00

10.00-12.00

12.00-15.00

 

Лисенко

Олександра

Олександрівна

«Ансамбль бандуристів»

БТДЮ

(каб.№16,17)

 

14.00-19.00

 

 

14.00-19.00

09.00-16.00

 

Лисунець

Олександр

Сергійович

Пішохідного туризму

ЗОШ № 42

(сп.з., каб

№10)

 

16.00-19.00

 

16.00-19.00

 

 

10.00-13.00

Лутковська

Ольга

Сергіївна

(сумісник)

Гурток бандуристів

ММК

 

14.30-16.30

16.30-18.30

 

14.30-16.30

16.30-18.30

 

 

 

Макаронова

Тетяна

Олександрівна

«Інтелектуальні ігри»

Інтернат №3

14.30-16.30

 

 

14.30-16.30

 

10.00-12.00

10.00-12.00

Мельник

Олена

Василівна

«Ляльковий театр»

 

ЗОШ №46

каб. №3

 

13.00-15.00

15.00-17.00

 

13.00-15.00

15.00-17.00

 

 

 

ЗОШ №45

 

 

13.00-15.00

15.00-17.00

 

13.00-15.00

15.00-17.00

 

 

Мурич

Ілля

Вікторович

«Основи інформаційних технологій»

ЗЗСО №45

15.00-17.00

17.00-19.00

 

15.00-17.00

17.00-19.00

 

 

 

 

Наумчук

Світлана

Вікторівна

(сумісник)

«Розвиток математичних здібностей»

ЗЗСО №56

Каб.№305

 

15.30-17.30

15.30-17.30

15.30-17.30

15.30-17.30

 

 

Немашкало

Вікторія

Олександрівна

«Образотворче мистецтво»

Філія

(Херсонське шосе, 48)

 

 

 

13.00-15.00

15.00-17.00

 

13.00-15.00

15.00-17.00

 

Нежидаєва

Тетяна

Ігорівна

(сумісник)

Сучасного танцю «Арт-Миколаїв»

ММК

Танц.з.

 

 

14.00-16.00

16.00-18.00

 

 

14.00-16.00

16.00-18.00

 

Пак

Ірина

Олексіївна

«Класичний танець»

ЗЗСО №45

Танц.з.

16.00-18.00

18.00-20.00

16.00-18.00

18.00-20.00

16.00-18.00

18.00-20.00

16.00-18.00

18.00-20.00

16.00-18.00

18.00-20.00

16.00-18.00

18.00-20.00

 

Поворознюк Олексій

Сергійович

 

«Основ інформаційних технологій»

БТДЮ кА.№5

15.30-17.30

 

15.30-17.30

 

 

 

 

Поворознюк Олексій

Сергійович

 

«Робототехніка»

БТДЮ кА.№5

11.30-13.30

13.30-15.30

 

11.30-13.30

13.30-15.30

 

 

 

 

Піляк

Максим

В’ячеславович

Акомпаніатор ансамблю сопілкарів (керівник Ілечко В.Д.)

БТДЮ

14.00-18.00

 

 

14.00-18.00

 

12.00-16.00

 

Пушкаренко

Валентина

Дмитрівна

Туристського багатоборства

ЗОШ №30

(спорт.з)

16.00-19.00

 

16.00-19.00

 

 

16.00-19.00

 

Пушкаренко

Валентина

Дмитрівна

Пішохідного туризму

ЗОШ №30

(спорт.з)

 

16.00-19.00

 

 

 

13.00-16.00

16.00-19.00

Полупанова

Марія

Борисівна

«Школа журналістики»

ЗОШ №1

Каб.323

 

 

 

 

16.00-19.00

08.00-10.00

10.00-13.00

13.00-15.00

15.00-17.00

17.00-19.00

 

Пшоняк

Кирило

Костянтинович

«Декоративно – ужиткове мистецтво»

Інтернат №2

14.00-16.00

 

14.00-16.00

 

14.00-16.00

16.00-18.00

 

 

Распопіна

Лідія

Аркадіівна

«Організатори дозвілля»

ЗЗСО№45

Ігр.кімн.

 

15.00-17.00

 

15.00-17.00

 

 

 

Сироєжко

Ольга

В’ячеславівна

«Зразковий художній колектив» «Оркестр народних інструментів.»

БТДЮ

каб .№17

14.00-17.00

(гр..)

 

 

 

14.00-17.00

(гр..)

13.00-14.00

(анс)

14.00-16.00

(орк.)

 

Сироєжко Ярослав

Сергійович

Акомпаніатор

«Зразкового художнього колективу» оркестру народних інструментів «Дивоцвіт (керівник Сироєжко О.В.)

БТДЮ

каб .№17

14.00-17.00

 

 

 

 

13.00-16.00

 

Сухоставська

Олена

Миколаївна

 

«Декоративно – ужиткове мистецтво»

Філія №4

Космонав-тів, 106

14.30-16.30

16.30-19.30

 

14.30-16.30

16.30-19.30

 

 

 

 

Табакар

Тетяна

Іванівна

 

«Народний художній колектив» гурток

сольного

співу «Престиж»

БТДЮ

каб. №2

в/з

13.00-20.00

12.00-19.00

 

13.00-20.00

12.00-19.00

 

 

Татарова

Радмила

Русланівна

Образотворче мистецтво

Філія вул..Космонавтів, 106

 

14.00-16.00

16.00-18.00

 

 

14.00-16.00

16.00-18.00

 

 

Татарова

Радмила

Русланівна

 «Декоративно – ужиткове мистецтво»

Філія вул..Космонавтів, 106

 

 

 

14.00-16.00

16.00-18.00

 

11.00-13.00

13.00-15.00

 

Толмачова

Наталя

Юріївна

Спортивно-бальна хореографія

ЗЗСО №10

16.30-18.30

16.30-18.30

16.30-18.30

16.30-18.30

16.30-18.30

11.00-13.00

 

Хайдукова

Антоніна

Євгенівна

«Народний художній колектив» гурток

сольного

співу «Престиж»

БТДЮ

Каб.№2

 

15.30-18.30

18.30-19.30

13.00-16.00

16.00-17.00

14.00-18.00

 

 

10.00-14.00

14.00-16.00

 

Хайдукова

Антоніна

Євгенівна

 

Акомпаніатор

«Народний художній колектив» гурток

сольного

співу «Престиж» (керівник Табакар Т.І.)

БТДЮ

Каб.№2

 

13.00-15.00

 

 

16.00-20.00

17.00-19.00

 

 

Худякова

Тетяна

Сергіївна

 

«Зразковий художній колектив» «Оркестр народних інструментів»

БТДЮ

(каб.№16,

17)

 

14.00-16.00

(гр.)

 

14.00-16.00

(гр.)

 

11.00-13.00

(гр..)

13.00-14.00

(анс)

14.00-16.00

(орк.)

 

Цибізова

Ірина

Анатоліївна

Сучасного східного танцю (дитячий белліданс) «Хабібі»

КЗ «ЗОШ школа-інтернат»

Каб.

16.00-18.00

 

16.00-18.00

 

 

 

 

ЗЗСО №30

 

16.00-18.00

18.00-20.00

 

16.00-18.00

18.00-20.00

 

 

 

Шевчук

Вікторія

Леонідівна

«Крок до самопізнання»

ЗЗСО №42

каб. №

 

15.00-17.00

15.00-17.00

15.00-17.00

 

14.00-16.00

 

 

Яковлєв

Артем

Сергійович

Молодіжний євроклуб

«Діалог»

ЗОШ №45

каб. №34

14.00-16.00

16.00-18.00

14.00-16.00

16.00-18.00

14.00-16.00

16.00-19.00

14.00-16.00

16.00-19.00

14.00-17.00

17.00-19.00

09.00-12.00

12.00-14.00