Гуртки БТДЮ

Мережа за напрямками на 2020-2021 н.р.

Художньо – естетичний 89 груп  – 1387  дітей

Науково – технічний    23 групи  –  328 дітей

Еколого – натуралістичний 2 групи –  30 дітей

Туристсько – краєзнавчий 3 групи –  45  дітей

Інші   – 11 груп   – 130 дітей

Всього: 128 груп   – 1920 дітей

Гуртки

 – «Зразковий художній колектив» гурток «Клаптикова мозаїка» (керівник Кривицька В.В)
– “Виготовлення іграшок” (керівник Басиста І.М.)
 – “Паперопластика” (керівник Басиста О.І.)
– “Еnglish club” (керівник Веклич Д. Б.)
– Спортивного бального танцю (керівник Баштовая Я.С).
– «Народний художній колектив» ансамбль народного  танцю  «Сувенір» (керівники Бобкова Г.Ю., Бобкова Л.Ф.)
– “Народний художній колектив” ансамбль народного танцю “Сувенір” (керівник Головко М.А.)
– «Класичний танець» «Турдефорс» (керівник Бойченко А.О.)
– «Ансамбль баяністів та акордеоністів» (керівник Борисов С.В.)
– «Ансамбль гітаристів» (керівник Деркач С.І.)
– “Гурток бандуристів” (Лутковська О.С)
– Сучасної хореографії (керівник Іванова І.В.)
– “Художники Миколаївщини” (керівник Єрошенко Р.А.)
– “Оздоровча гімнастика ” (керівник Ігунова С.І.)
– Вокально-інструментальний ансамбль (керівник Іонел Т.Д.)
– “Юні мовознавці (керівник Капустенко О.А.)
– МАН «Правознавство» (керівник Каплій О.В.)
– Хореографія (керівник Кудінова А.О.)
-«Народний художній колектив» гурток сольного співу «Престиж» (керівники Табакар Т.І., Хайдукова А.Є.)
– “Ансамбль бандуристів” (керівник Лисенко О.О.)
– «Пішохідний туризм», «Туристське багатоборство» (керівники Лисунець О.С., Пушкаренко В.Д.)
– «Ляльковий театр» (керівник Мельник О.В.)
– “Інтелектуальні ігри” (керівник Макаронова Т.О)
– “Образотворче мистецтво” (керівник Немашкало В.О.)
– «Основ інформаційних технологій», (керівник Поворознюк О.С., Мурич І.В.)
– “Школа журналістики ” (керівник Полупанова М.Б.)
– “Декоративно-ужиткове мистецтво” (керівник Пшоняк К.К.)
– “Декоративно-ужиткове мистецтво) (керівник Сухоставська О.М.)
– “Образотворче мистецтво”, “Декоративно-ужиткове мистецтво” (керівник Татарова Р.Р.)
– «Розвиток математичних здібностей» (керівник  Наумчук С.В.)
– Сучасного танцю «Арт-Миколаїв» (керівник Нежидаєва Т.І.)
– «Класичний танець» (керівник Пак І.О.)
– Організатори дозвілля (керівник Распопіна Л.А.)
– «Зразковий художній колектив» «Оркестр народних інструментів» (керівник Сироєжко О.В.)
– «Ансамбль домристів» (керівник Худякова Т.С.)
– Сучасного східного танцю (керівник Цибізова І.А.)
– Психологічний гурток «Крок до самопізнання (керівник Шевчук В.Л.)
– Євроклуб «Діалог» (керівник Яковлєв А.С.)