Педагогічне соло

Голосистих вокалістів Тетяни Іванівни Табакар – керівника «Народного художнього колективу» гуртка сольного співу «Престиж» – залюбки слухають глядачі чисельних концертів, що відбуваються у Будинку творчості дітей та юнацтва Інгульського району м. Миколаєва. Ще тільки ведучий починає оголошувати їх вихід на сцену, як його останні слова тонуть у дружних оплесках. Чи є це визнання? Так. І не випадково. Адже юні співаки під пильним оком досвідченого педагога. Тетяна Іванівна все знає про те, як викликати інтерес до занять співом та захопити ним на все життя.

До БТДЮ вона прийшла у 1991 році майже три десятиліття тому, і з тих пір вважає його другим рідним домом. Ще б пак! Тут творчо зростають її вихованці, здобувачі позашкільної освіти, котрі обрали її за наставника. І вона впевнено веде їх за собою. У її педагогічному арсеналі – перевірені методи:і теоретичні та практичні заняття, і вправи для голосу та дихання, і вивчення досвіду визнаних співаків. І, як результат високопрофесійної майстерності педагога – перемога вихованки колективу Костирко Софії у відбірковому турі благодійного творчого проекту «Дует з зіркою», де Софія заспівала дуетом з Народною артисткою України Ніною Матвієнко. Цей дует чарівно прозвучав під час виконання пісні «Квітка-душа».

Є ще складові у творчому доробку педагога Табакар Тетяни Іванівни. ЇЇ вихованці – переможці та лауреати Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів та неодноразові володарі Гран-Прі.

Діти, які навчаються у вокальному гуртку «Престиж», отримують знання, які дозволяють не тільки показувати гідний результат на конкурсах, фестивалях, а й вступати в вищі навчальні заклади. За роки педагогічної діяльності Табакар Тетяни Іванівни, багато випускників обрали музичне мистецтво своєю професією.Тому що одним із головних принципів у роботі Тетяни Іванівни є навчання життєтворчості і самореалізації особистості, в якому утверджується бажання і вміння навчатися впродовж життя. Вона формує у дитини правильне розуміння прекрасного у мистецтві та дійсності, здатність до творчого самовиявлення.Приємно, що тепер поруч з досвідченим педагогом Табакар працює керівником вокального гуртка її ж вихованка Антоніна Лаврова. Молода педагогиня вчиться вправності у досвідченої. І не має сумніву в тому, що з часом у неї з’являться такі ж високі нагороди як у її наставниці, бо Тетяна Іванівна – Відмінник освіти України, має педагогічне звання – «Керівник-методист»; нагороджена нагрудним знаком «Василя Сухомлинського».

Тетяна Іванівна – це педагог з «Великої букви». І вихованці Тетяни Іванівни Табакар із гордістю називають ім’я свого керівника, тому що їм дійсно є чим пишатись.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.