Будні юних журналістів

Будні юних журналістів

ФОТО ДНЯ: Олена Зеркаль – відома дипломатка України – за приклад Ангеліні Герасименко

Перший знімок добре відомий читачам пабліка NIKODAY , контент якого наповнюють вихованці гуртка «Школа журналістики». Вони бачили світлину ще 28-го лютого і добре сприйняли. Послом Республіки Судан виявилася Ангеліна Герасименко – учениця випуского класу ЗОШ №40 м. Миколаєва. Вона чарівно виглядала у національному вбранні країни, котру представляла. Ніжна панянка та й годі. І справжнім трибуном за права людей країни, де точиться громадянська війна, виглядає юна дипломатка на третьому фото, зробленому 29-го лютого.

Така трансформація цілком закономірна, адже дівчина насправді переймається долею, за її переконанням, прекрасної країни. У розмові зі здобувачами освіти гуртка “Школа журналістики” вона у найменших деталях розповіла як презентувала Судан під час дебатів у комітеті з прав людини. І конструктивну критику своїх колег, і раціональні поради сприйняла з вдячністю як і належить дипломату, що служить своїй країні.

Для юних журналістів (світлини №№5,6) корисною стала розмова з дівчиною, що свого часу теж захоплювалась журналістикою у тому ж гуртку, що й вони, а тепер зацікавлено вивчає дипломатію на початковому рівні. Для цього й зголосилася взяти участь у ХІ регіональній Київській та І Миколаївській конференції старшокласників
«Модель ООН – 2020», котра проходила 28-29 лютого на базі ЗОШ №1.
Та лише роботою в комітетах не обійшлося. Як і годиться відбулася Генеральна Асамблея моделі ООН, на котрій представленні та прийняті резолюції як результат дводенних напрацювань в комітетах. Документи , що вийшли з під пера удаваних дипломатів, адресовані дійсним органам державної влади як в Україні, так і за її межами, так і керівництву діючої ООН. В резолюціях багато цінних пропозицій з покращення життя людей в різних країнах світу.

Що стосується співрозмовниці журналістів-початківців, то Ангеліна серйозно замислюється над дипломатичною кар’єрою. Лишається побажати їй професіоналізму Олени Зеркаль(фото №1), яка у цій царині багато зробила для України і заслужила повагу народу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.